Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 07-09-2020 15:32

Yeniden Refah Partisi Türkiye Genelinde Bölge toplantıları başlattı

Yeniden Refah Partisi Türkiye Genelinde Bölge toplantılarını başlatan Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Enes Mehmet Polat Trabzon İl ziyaretinde yaptığı açıklama ile Türkiye’de gezmedik il ilçe bırakmayacaklarını söyledi.

Yeniden Refah Partisi Türkiye Genelinde Bölge toplantıları başlattı

Yeniden Refah Partisi Türkiye Genelinde Bölge toplantılarını başlatan Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Enes Mehmet Polat Trabzon İl ziyaretinde yaptığı açıklama ile  Türkiye’de gezmedik il ilçe bırakmayacaklarını söyledi.

Ziyarette, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Enes Mehmet Polat’a Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat Başkan Yardımcısı Cafer Barış Satılmış eşlik etti.

Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat Başkan Yardımcısı Cafer Barış Satılmış Pandemiden dolayı sosyal mesafe ve hijyen kurallarına da önem vermelerini ve teşkilatların toplantılarını hijyenik bir ortamda gerçekleştirilmesini istedi.

Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Enes Mehmet Polat ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Cafer Barış Satılmış daha sonra  Yeniden Refah Partisi Rize Ana Kademe İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci’yi ziyaret ettiler.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA