Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 31-08-2020 13:15

CHP’den Duatepe’ye ziyaret

CHP Ankara İl Teşkilatı , 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Polatlı Duatepe Şehitlik Anıtı`nı ziyaret etti.

CHP’den Duatepe’ye ziyaret

CHP Ankara İl Teşkilatı , 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Polatlı Duatepe Şehitlik Anıtı`nı ziyaret etti.

Ziyarete, CHP Milletvekilleri Levent Gök, Gamze Taşçıer, Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Engin Eren, Ankara İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Gölbaşı Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Burada bir açıklama yapan CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, “ Bugün Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en görkemli günlerinden birini yaşıyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyoruz. Bundan 98 yıl önce bu topraklarda Sakarya savaşı ile başlayıp Büyük Taarruzla taçlanan topraklarda bulunuyoruz.  Türkiye’mizi kuran ve kurtaran Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşlarına ve o dönemde her türlü yokluğa rağmen bütün varını yoğunu seferber eden Türk halkının kanla kazandığı büyük bir savaşın sonunda ki büyük bir zaferin müjdesi olan bu topraklarda biz bir kez daha Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşlarına minnettarlığımızı ifade ediyoruz. Bu anlamda CHP Ankara İl Örgütü olarak, milletvekilleri ve ilçe teşkilatlarımızla birlikte tarihi günde bize bu onuru kazandıran kahramanlarımızı anmak için buradayız. Hepsini saygı ve minnetle anıyoruz” dedi.

Konuşmanın ardında şehitler için dualar edildi.

CHP Ankara İl Teşkilatı , 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla düzenlediği Polatlı Duatepe Şehitlik Anıtı`nı ziyareti toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

CHP Ankara İl Örgütünün düzenlediği ziyarette CHP Gölbaşı İlçe Örgütü, İlçe Başkanı Engin Eren’le birlikte tam kadro katıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
161. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA