Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 28-08-2020 16:35

Gölbaşı’nda 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Programı belli oldu

Gölbaşı Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada kutlama programı 30 Ağustos Pazar Günü Gölbaşı Kaymakamlığı ve Gölbaşı Belediyesi tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ile başlayacak.

Gölbaşı’nda 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Programı belli oldu

Gölbaşı Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada kutlama programı 30 Ağustos Pazar Günü Gölbaşı Kaymakamlığı ve Gölbaşı Belediyesi tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ile başlayacak. Çelenk sunumu saat 10.00’da gerçekleşecek. Burada günün anlam ve önemini belirten konuşmaların ve okunacak şiirlerin ardından kutlama programı Gölbaşı Şehitliğini ziyaretin ardından son bulacak.

 

Bu yıl ki kutlama programında pandemi süreci dolayısıyla yoğun katılımlı etkinlik düzenlenmeyecek. Öte yandan Şehitlik ziyareti TBMM’de grubu bulunan siyasi partilerden, kamu kurum ve kuruluşlardan, Şehit ve Gazi Derneklerinden birer temsilcinin katılımıyla, maske ve mesafe kuralına riayet edilmesi şartı ile asgari düzeyde katılımla gerçekleştirilecek.

 

Ayrıca 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle aynı gün tüm camilerde öğle namazı öncesinde mevlüt programı yapılacak. Hasan Celal Güzel Halk Kütüphanesi’nde de 1 hafta boyunca kitap sergisi açılacak.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA