Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 05-08-2020 10:21

Gölbaşı Belediyesi Ağustos Ayı Meclis Toplantısı

Gölbaşı Belediyesi Ağustos Ayı Meclis Toplantısı, belediye binasında yer alan meclis toplantı salonunda yapıldı.

Gölbaşı Belediyesi Ağustos Ayı Meclis Toplantısı

Gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıya Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek başkanlık yaptı.

Mecliste görüşülen tüm maddeler oy birliği ile kabul edilerek incelenmek üzere ilgili komisyonlara havale edildi.

Toplantıda bir konuşma yapan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek geçmiş kurban bayramını kutladı.

PROJELERİMİZİ DURDURMAK İÇİN BANKANLIKLARA DİLEKÇE VERENLER VAR

Gölbaşı’nın gelişmesini engelleyenlerin olduğunu ifade eden başkan şimşek,

“Gölbaşı’lı olup da bir çok projemize ret dilekçesi verenler var. Bakanlıklarda karşımıza çıkıyor bunlar. Sırf Gölbaşı kalkınmasın, umduğu yere gelmesin veya şöyle düşünüyor herhalde Ramazan Şimşek yada meclis üyeleri başarısız olsun diye Bakanlıklara dilekçe veriliyor. Bunların kim olduklarını biliyoruz.  Yeri ve zamanı geldiğinde de bunları ifşa edeceğiz. Gölbaşı’nda siyasetle uğraşanlar, kendini siyasetçi zannedenler, bu meclisin başarısız olmasını isteyenler projelerimizin bakanlıklar tarafından durdurulması için dilekçeler yazıyorlar. Ben bunlara üzülüyorum. Bir Gölbaşı’lı olarak Gölbaşı’nın hak ettiği yere gelmesini engelleyenler için üzülüyorum. Siyaset yapılır. Muhalefette yapılır. Bana muhalefet yapıldığı zaman doğruyu bulurum. Bunu bana yapmıyor, doğacak çocuğunun geleceğine yapıyor. Olan Gölbaşı’na oluyor. dedikoduları bırakacağız Gölbaşı’na hizmet yapacağız”

İNCEK EK HİZMET BİNASI

Gölbaşı Belediyesi tarafından İncek’te Kurulan Gölbaşı Belediyesi Ek Hizmet Binasının kaçak olduğuna yönelik iddiaları ret eden Başkan Şimşek “ Orası şartlı ve meclis kararı ile verilen bir yer. Bazıları çıkıp bayenet veriyor ‘ Yeşil alana kaçak yapı yaptınız ve buna da ek hizmet binası dediniz’ diyor. Siyaset yapılır muhalefette yapılır. Ama bazı şeyleride iyi bilmek gerekiyor. Gölbaşı’nda yaşamak gerekiyor” dedi.

HOBİ BAHÇELERİNE DEĞİL KAÇAK YAPIYA KARŞIYIZ

Hobi bahçelerine karşı olmadıklarını tekrarlayan Başkan Şimşek, amaçlarının hobi bahçelerini yok etmek olmadığı amaçlarının kaçak yapıya engel olmak olduğunu söyledi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA