Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 04-08-2020 11:36

Kaymakam Bilgihan’dan şehit ailelerine ziyaret

Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan , İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve vefa sosyal destek gurubuyla birlikte Kurban Bayramı dolayısıyla Jandarma Yol Kontrol noktasını ziyaret etti. Kaymakam Bilgihan daha sonra Gölbaşı’nda ikamet eden Şehit ailelerini ziyaret etti.

Kaymakam Bilgihan’dan şehit ailelerine ziyaret

Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan , İçişleri  Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve vefa sosyal destek gurubuyla birlikte  Kurban Bayramı dolayısıyla Jandarma Yol Kontrol noktasını  ziyaret etti. Kaymakam Bilgihan daha sonra Gölbaşı’nda ikamet eden Şehit ailelerini ziyaret etti.

Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan , İçişleri  Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve vefa sosyal destek gurubuyla birlikte  Kurban Bayramı dolayısıyla Jandarma Yol Kontrol noktasını ziyaret ederek ekiplerin bayramını kutladı.

Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan daha sonra ise Gölbaşı’nda ikamet eden Şehit ailelerini ziyaret ederek, bayramlarını kutladı.

Şehit ve gazi yakınları ile bir süre sohbet eden Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan, onlara her zaman yanlarında olduklarını, her türlü sıkıntı ve sorunlarında kapılarının kendilerine her zaman açık olduğunu belirtti.


NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA