Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 11-07-2020 15:41

Gölbaşı Belediyesi’nden mahallelere eksiksiz çalışma

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’in talimatlarıyla, Gölbaşı merkezinde ve mahallelerinde çalışmalarını sürdüren Belediye Ekipleri, tüm mahallelerde daha yaşanabilir bir Gölbaşı için tüm hizmetlerini aksatmadan sürdürüyor.

Gölbaşı Belediyesi’nden mahallelere eksiksiz çalışma

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’in  talimatlarıyla, Gölbaşı merkezinde ve mahallelerinde çalışmalarını sürdüren Belediye  Ekipleri, tüm  mahallelerde daha yaşanabilir bir Gölbaşı için tüm hizmetlerini aksatmadan sürdürüyor.

Yüz ölçümü, Ankara’nın en geniş ilçesi olan Gölbaşı’nın  her noktasına hizmet götüren Başkan Ramazan Şimşek , tüm mahallelerin yol, ibadethane, okul bahçeleri, mezarlıklarında ve parklarında  vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için bakım ve onarım hizmetlerine ara vermiyor.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’da,  Gölbaşı Emirler ve Çimşit  mahallelerini ziyareti sırasından  çalışmalar yapan ekiplerin yanlarına giderek, çalışmalarından dolayı Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ve belediye ekiplerine teşekkür etti.

Bakan Selçuk, daha sonra  vatandaşlarını talep ve isteklerini dinledi.

Ekipler Gölbaşı Merkez ve mahallelerde yürüttükleri çalışmalarla vatandaşların taktirini kazandı.

Ekipler, tüm mahallelerin yol yapımı, ibadethanelerin yenilenmesi, okul bahçelerinin düzenlenmesi, mezarlıklar ve parkların bakımı ile tüm eksikleri gidermek için çalışmalarına devam ediyor.

Mahallelerdeki çalışmalar kapsamında dün Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’te Gölbaşı Çayırlı Mahallesi halkıyla buluştu.

Vatandaşlarını talep ve isteklerini dinleyen Başkan Şimşek, mahalleliye imar çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA