Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 16-06-2020 16:59   Güncelleme : 16-06-2020 17:07

CHP’den ‘Adalet Yürüyüşü’ için basın açıklaması

CHP Ankara İl Başkanlığı önünde Adalet Yürüyüşünün 3. Yılı nedeniyle basın açıklaması yapıldı.

CHP’den ‘Adalet Yürüyüşü’ için basın açıklaması

CHP Gölbaşı İlçe Örgütü, Adalet Yürüyüşünün 3. Yıl dönümü nedeniyle CHP Ankara İl Başkanlığının düzenlediği basın açıklamasına tam kadro katıldı.

CHP Ankara İl Başkanlığı önünde toplanan bir çok partili adına açıklama yapan İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, Adalet Yürüyüşünün 3 yıl önce CHP Ankara İl Başkanlığı önünden başladığını hatırlatarak, herkes için adalet istediklerini söyledi.

CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Engin Eren ise yaptığı açıklamada, Türkiye’nin içinde bulunduğu duruma dikkat çekerek, CHP’nin adaletsiz uygulamalara karşı göğsünü siper ettiğini söyledi.

İlçe başkanı Eren açıklamasına şöyle devam etti;

 "Türkiye şu an gelinen noktada yasaklarla ve adaletsiz bir uygulamayla yönetilmektedir. Bizler bu duruma uzun yıllardır göğsümüzü siper ederek karşı durmaktayız. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun söylediği gibi demokrasi için bir bedel ödenecekse bunu ilk CHP'liler olarak biz öderiz. Enis Berberoğlu'nun mahkumiyet kararı ile başlayan Adalet Yürüyüşü, yine 3. yılında hak, hukuk ve adalet için devam etmektedir. Sayın Genel Başkanımızın Ankara'dan İstanbul'a kadar her adımının haksızlığa, hukuksuzluğa, adaletsizliğe uğramış insanlar için atıldığının da unutulmamasını gerektiğinin altını da çiziyorum." dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
181. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA