Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 15-06-2020 15:38   Güncelleme : 15-06-2020 15:49

Gölbaşı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde sanal sergi açıldı

Gölbaşı Halk Eğitimi Merkezi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle el sanatları sergisini, sanal ortamda gerçekleştirdi.

Gölbaşı Halk Eğitim Merkezi  Müdürlüğü'nde sanal sergi açıldı

Gölbaşı Halk Eğitimi Merkezi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle el sanatları sergisini, sanal ortamda gerçekleştirdi.

Gölbaşı Halk Eğitimi Merkezi, 2019-2020 eğitim ve öğretim yılında el sanatları alanında açılan kursların sonunda öğrencilerin yaptığı ürünleri, sanal ortamda sergiledi.

Gölbaşı Halk Eğitimi Merkezi resmi internet sayfasında yayımlanan sergi ile ilgili olarak bilgi veren Gölbaşı Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Hakan Uçar, el sanatları kursunun bitiminde yapmak istedikleri sergiyi salgın nedeniyle açamadıklarını söyledi.

İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü olarak vatandaşlara ve kursiyerlere sergi sonuçlarını sanal ortam yoluyla gösterdiklerini ifade eden Uçar, şunları kaydetti:

"Gölbaşı Halk Eğitim Merkezinde pandemi nedeniyle 14 Mart itibarıyla tüm kurslarımız tatil edildi. Bu süreçte öğretmenlerimiz ve usta öğreticilerimiz uzaktan eğitim yoluyla kurslarını devam ettirdi ve ortaya çok güzel el emeği ürünler çıktı. Bu ürünlerini, sanal galerilerde sosyal medya ve web sitemizde vatandaşlarımızla buluşturmak için çaba sarf ettik. Pandemi sürecinde çalışmalarına ara vermeden devam eden tüm öğretmenlerimize ve kursiyerlerimize çok teşekkür ediyorum."

Vatandaşların sergiyi https://maps.app.goo.gl/k7J48eq49cVvZfo89 adresinden ziyaret edebileceği bildirildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA