Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 11-06-2020 14:04

Gölbaşı Yozgatlılar Derneği'nden İlçe Milli Eğitim Müdürüne ziyareti

Gölbaşı Yozgatlılar Dernek Başkanı Murat Karakurt, dernek yönetim kurulu üyeleri ile birlikte derneğin başlattığı ‘Kurum müdürlerine ziyaret’ kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Balcı’yı makamında ziyaret ettiler.

Gölbaşı Yozgatlılar Derneği'nden İlçe Milli Eğitim Müdürüne ziyareti

Gölbaşı Yozgatlılar Dernek Başkanı Murat Karakurt, dernek yönetim kurulu üyeleri ile birlikte  derneğin başlattığı ‘Kurum müdürlerine ziyaret’  kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Balcı’yı makamında ziyaret ettiler.

 

Gölbaşı Yozgatlılar Dernek Başkanı Murat Karakurt, dernek yönetim kurulu üyeleri , İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Balcı’yı ziyaret ederek, eğitim-öğretim alanında yapılan çalışmalar ve eğitim alanındaki faaliyetler için teşekkür ettiler.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürüne hayırlı çalışmalarında tam destek verdiklerini belirten Karakurt “ Hayrettin Balcı bu ilçede eğitim ve öğretimde bir çok yeniliğe imza atmış birdir. Çocuklarımızın geleceği için gece gündüz demeden çalışıyor. Bizde Gölbaşı Yozgatlılar Derneği olarak onun her zaman güzel çalışmalarında yanındayız ve destekçisiyiz” diye konuştu.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Balcı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, desteklerinden dolayı Gölbaşı Yozgatlılar Dernek Başkanı Murat Karakurt, dernek yönetimine  teşekkür etti.

 

Dernek Başkanı Murat Karakurt, İlçe Milli Eğitim Müdürü Balcı’ya Türk bayrağı, Kuranı Kerim  hediye etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA