Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 08-06-2020 16:26   Güncelleme : 08-06-2020 16:28

Necati Koçak son noktayı koydu:

Necati Koçak son noktayı koydu: “Hem Gölbaşı Belediyesi'ni hem Büyükşehir’i kaybedenler, iki belediye arasına Nifak sokmaya çalışıyor”

Necati Koçak son noktayı koydu:

Gölbaşı Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Necati Koçak, bazı kesimlerin  Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Gölbaşı Belediyesi'ni karşı karşıya getirmek istediğini söyledi.

Oynanan oyunu bozacaklarını ifade eden Koçak “Mansur Başkan da bizim Ramazan Başkan da bizim” diyerek iki belediye arasında gerilim yaratılmasına tepki gösterdi.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Gölbaşı Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Necati Koçak “Mansur Başkan da, Ramazan Başkan da bizim. Bizler önce Ankara'ya, sonrasında kanunun bize verdiği yetkiyle Gölbaşı’na da hizmetle sorumluyuz. Kimse kusura bakmasın, bu bizim boynumuzun borcu.  Başkanımızın Gölbaşı’ndan atadığı onlarca bürokratla hem Ankara'mızın hem de Gölbaşı'mızın emrindeyiz” dedi.

Koçak’ın yaptığı paylaşım şöyle:

"Birkaç gündür yazdığım yazılar hiçbir kurumsal yapıya yönelik değildir. Yetkim de yoktur, haddim de değildir. Çünkü bugün başka bir siyasi partinin mensubuyum. Ben bunu kader ve geçici bir hicret olarak görüyorum.  Çocukluğumun, gençliğimin orta yaşlılığımın geçtiği harekette ve uzun yıllar siyaset yaptığım Gölbaşı’nda görüyorum ki, son yerel seçimlerde Gölbaşı’nın Cumhur İttifakı ile MHP'de kalması ve seçimi kazanması, Büyükşehirde de Millet İttifakı adayı Mansur Yavaş’ın kazanmasıyla konu başka boyut kazanmıştır. Hem Cumhur İttifakı ile Gölbaşı'nı MHP'ye bırakmak zorunda kalanlar, hem de Ankara Büyükşehir Belediyesini kaybetmenin acısı içinde olanlar trollerini hemen harekete geçirmişlerdir. Gölbaşı Belediyesi ile Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin arasına nifak sokmaya çalışmaktadırlar. Sonuç kavga etsinler, ikisi de başarısız olsunlar. O sizin siyasi bekletiniz beyler, kusura bakmayın lütfen,

biz bu oyunu bozarız. Ankara Büyükşehir Belediyesi de bizim, Gölbaşı Belediyesi de bizim. Mansur Başkan da Ramazan Başkan da bizim. Bizler önce Ankara'ya,  sonrasında kanunun bize verdiği yetkiyle Gölbaşı’na da hizmetle sorumluyuz.  Kimse kusura bakmasın bu bizim boynumuzun borcu. Başkanımızın Gölbaşı’ndan atadığı onlarca bürokratla hem Ankara'mızın hem de Gölbaşı'mızın emrindeyiz."

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA