Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 05-06-2020 15:15

Gölbaşı Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Lisesi Fen ve sosyal bilimler lisesi proje okulu oldu

Gölbaşı Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi, Fen ve Sosyal Bilimler proje okulu oldu.

Gölbaşı Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Lisesi  Fen ve sosyal bilimler lisesi proje okulu oldu

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanmaya başlanan proje okullar kapsamında ülkenin dört bir yanındaki liseler arasından seçilen Gölbaşı Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi, fen ve sosyal bilimler lisesi olarak Türkiye genelinde güzide okullar arasında yerini aldı.

2020- 2021 Eğitim ve Öğretim yılında Gölbaşı Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okuluna Liselere Geçiş Sınavı (LGS) ile  30 öğrenci alınacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Okul Müdürü Alaittin Dülber, “Hedeflerine ulaşmak için yeni yılda önemli çalışma plânları hazırladıklarını belirten DÜLBER:  “Proje okul seçilmek bizi ciddi anlamda motive etti. Ancak sorumluluğumuzun ve omzumuzdaki yükün de arttığının farkındayız. Bu vesileyle idarecilerime ve öğretmen arkadaşlarıma bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Türkiye’nin en önemli okulları arasına girmemizde büyük emekleri oldu. Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi bünyesinde 23 derslik, 200 kişilik konferans salonu, fizik-kimya ve biyoloji derslerine  ait laboratuvarlar , kütüphane, yemekhane,  mescit ve 60 öğrenci kapasitesi olan pansiyon bulunduğunu belirterek  “Buradan sizin aracılığınızla başta Gölbaşı olmak üzere bütün veli ve öğrencilerimizi okulumuza davet ediyorum. Okulumuzun proje okul seçilmesine katkı sunan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ve Önder Ankara İmam Hatipliler Derneği yetkililerine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
184. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA