Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 05-06-2020 14:47

Gölbaşı Belediye Başkanı Şimşek, sporda "meydan okuma" başlattı

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, 5 Haziran Dünya Koşu Günü kapsamında Ankara’da belediye başkanları arasında ‘sporda’ meydan okuma başlattı.

Gölbaşı Belediye Başkanı Şimşek, sporda

Koşu Günü için harekete geçen Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Eymir Gölü’nde koşarak  Mamak Belediye Başkanı Murat Köse’ye meydan okudu.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, koronavirüs salgını sonrası normalleşmeye başladığımız bu günlerde sporun ve sağlığın önemine dikkat çekmek için sporda meydan okuma dönemi başlattığını söyledi.

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse’ye meydan okuyan Başkan Şimşek, “Bugün Ankaramızın nadide ilçesi hemen yanı başında 2 doğal gölü bulunan yemyeşil doğaya sahip Gölbaşı’ndan 5 Haziran Koşu Günü’nün bizlere ilham vermesini temenni ederek, genç kardeşlerimiz arasında sıkça yapılan güzel Türkçemiz’ de karşılığı meydan okuma olan challenge etkinliğini başlatıyorum. Buradan koşunun ve yürüyüşün insan sağlığı üzerindeki önemine dikkat etmek için Mamak Belediye Başkanı Murat Köse’ye meydan okuyorum” dedi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, son olarak sağlıklı bir yaşam için tüm  vatandaşları da spor yapmaya davet etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
169. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA