Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 01-06-2020 11:34

Başkan Buran’dan sert tepki

Bala Belediyesi Başkanı Ahmet Buran, sosyal medya hesaplarından Bala Belediyesi ve çalışanlarına yönelik karalamalara sert tepki gösterdi.

Başkan Buran’dan sert tepki

Bala Belediyesi  Başkanı Ahmet Buran, sosyal medya hesaplarından Bala Belediyesi ve çalışanlarına yönelik karalamalara sert tepki gösterdi.

Bala’lı vatandaşların bu sahte hesaplara inanmaları konusunda uyarılarda bulunan Başkan Buran “Bunu yapanlar ister istesin, ister istemesin ilçemize geç kalmış hizmetleri getireceğiz” dedi.

Bala’lılara seslenen Bala Belediyesi  Başkanı Ahmet Buran “Öncelikle şundan herkes emin olsun, içiniz rahat olsun,Emanetiniz emin ellerde, Biz göreve başlarken tüm kardeşlerime Gönül Belediyeciliği dedik, sen ben ayrımı olmadan BİZ olarak ekip ruhu ile hizmet edeceğiz dedik. Beytülmâla sahip çıktık, kaynakları doğru yerlere harcayıp ilçemize hizmete çevirdik. Bu sahte hesaplardan belediyemize olsun, belediye çalışanlarımıza olsun, ilçe teşkilâtımıza olsun, encümen üyelerimize olsun söylenen herşey sadece basit siyasi hesaplardır” diye konuştu.

İşte Başkan Buran’nın sosyal medya hesabında yaptığı o paylaşım

Sevgili hemşehrilerim,

Öncelikle tekrardan geçmiş bayramınızı tebrik eder, rabbimden nice bayramlara sağlıkla, sıhhatle, birlik ve beraberlik içinde ulaşmamızı temenni ederim.

 

Kıymetli kardeşlerim, son zamanlarda özellikle sahte sosyal medya hesaplarından bazen bir iddia, çoğunlukla da iftira niteliğinde paylaşım yapıyorlar. Bunları ilçemiz adına büyük bir üzüntü ile izliyorum.

Bu bilgilendirmeyi de sizlerden gelen talepler doğrultusunda yapma gereği duydum.

Öncelikle şundan herkes emin olsun, içiniz rahat olsun, Emanetiniz emin ellerde.

 

Biz göreve başlarken tüm kardeşlerime Gönül Belediyeciliği dedik, sen ben ayrımı olmadan BİZ olarak ekip ruhu ile hizmet edeceğiz dedik. Beytülmâla sahip çıktık, kaynakları doğru yerlere harcayıp ilçemize hizmete çevirdik. Bu sahte hesaplardan belediyemize olsun, belediye çalışanlarımıza olsun, ilçe teşkilâtımıza olsun, encümen üyelerimize olsun söylenen her şey sadece basit siyasi hesaplardır.

 

Biz tüm ekibimiz ile ilçe teşkilatımız ile encümen üyelerimiz ile size hizmet etmek için buradayız görevimizde bu. Hiç bir ayak oyunu, sahte hesaplardan yapılan karalama kampanyaları sizlere HİZMETKAR olacağımız gerçeğini değiştirmeyecektir. Bunu yapanlar ister istesin, ister istemesin İLÇEMİZE GEÇ KALMIŞ HİZMETLERİ GETİRECEĞİZ. Balâmızı hak ettiği değere kavuşturacağız. Balâmızı kalkındıracağız, asırlık ilçemize bedel ödetmek isteyenlere hep birlikte fırsat vermeyeceğiz.

Ben buradan yine duyarlı hemşehrilerime sesleniyorum. Bizlerin kapıları sizlere sonuna kadar açık, ne zaman isterseniz gelip istişare edebilirsiniz. Bilgi alabilirsiniz.

Birlik beraberliğimizi bozmak isteyen bu fitne, dedikodu, iftira, karalama, yıpratma yapanlara fırsat vermeyeceğiz. Bundan sonraki süreçleri adli makamlarda belediye avukatlarımız bu konular ile yakından ilgilenecekler.

 

Sevgili kardeşlerim hepinize saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum. Hayırlı günler diliyorum.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
181. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA