Advert
Bala
Giriş Tarihi : 24-05-2020 15:29

Başkan Buran’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Başkan Buran’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Başkan Buran’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Balâ Belediye Başkanı Ahmet Buran Ramazan Bayramı münasebetiyle yazılı bir kutlama mesajı yayımladı.

Kıymetli hemşehrilerim;

Bu yıl tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle bu bayramı sevdikleriniz, büyüklerimiz, komşularımız ve akrabalarımızla birlikte geçirememenin burukluğunu yaşıyoruz. O yüzden bu bayramımız geçmiş bayramlardan farklı olacak ama biliyorum ki sevincimiz ve coşkumuz hep aynı olacak. Hepimizin sağlığı için bu defa ziyaret ve kucaklaşmalarımızı fiziki olarak değil, uzaktan ama gönülden yapacağız. Bayramımızın coşkusunu evimizde yaşayacağız, yaşatacağız.

Sevgili kardeşlerim;

Bayramlar, sevgi, saygı, barış, kenetlenme ve dayanışma gibi insanı insan yapan asil değerleri yüceltmek için en güzel fırsattır. Bu Ramazan Bayramı’nda arada mesafeler olsa da bir sevgi sözcüğü ile sevgimizi uzaktan gösterecek, bir özür ile aradaki küskünlüklere son vereceğiz.

Tüm olumsuzluklara karşı bayram sevinci evlerimizden eksik olmasın. En önemli geleneklerimizden olan, bizi biz yapan değerlerimiz arasında olan bayramlaşma günlerini nesillerimize aktarmayı ve hep yaşatmayı Rabbim bizlerede nasip etsin.

 

Bu duygu ve düşünce ile; Siz kıymetli hemşehrilerimin,ülkemizin,tüm islam aleminin Ramazan Bayramı'nı en kalbi duygularımla kutluyor, bayramın tüm insanlığa sağlık, mutluluk, huzur ve barış getirmesini temenni ediyorum. Hepinize sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA