Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 24-05-2020 15:22

Kaymakam Bilgihan’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Kaymakam Bilgihan’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Kaymakam Bilgihan’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan Ramazan Bayramı münasebetiyle yazılı bir kutlama mesajı yayımladı.

Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan Ramazan Bayramı münasebetiyle yazılı bir kutlama mesajı yayımladı. Kaymakam Bilgihan mesajında şu ifadelere yer verdi;

"Kıymetli Gölbaşılı Hemşehrilerim, rahmet, bereket ve yardımlaşma ayı olan Ramazan ayını geride bırakmanın üzüntüsünü, Ramazan Bayramına ulaşmanın heyecanı ve sevincini yaşıyoruz. Dünya ve ülkemizi de etkileyen Pandemiye rağmen bu güzel ayda birlik, beraberlik ve yardımlaşma duyguları artarak devam etmiştir. Dünyanın gelişmiş ülkelerinin, insanlık değerlerinin sorgulandığı bu zor dönemi, güçlü Devlet geleneğimiz, yüksek yardımlaşma, dayanışma ruhumuz ve inancımızla tüm dünyaya örnek olacak şekilde atlatmak üzereyiz, en kısa sürede atlacağımıza inancımız da tamdır."

"Vatandaşlarımızın göstereceği sabır, sosyal izolasyona dikkati ve itidali ile bu sürecin başarıya ulaşması elbette hızlanacaktır. Bu itibarla, Ramazan Bayramının ilçemize, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, esenlik, barış ve huzur getirmesini diliyor, tüm hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını kutluyorum."

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA