Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 24-05-2020 15:09

Nevzat Dulkadir’den Ramazan Bayramı Mesajı

Nevzat Dulkadir’den Ramazan Bayramı Mesajı

Nevzat Dulkadir’den Ramazan Bayramı Mesajı

Nevzat Dulkadir’den Ramazan Bayramı Mesajı

Gölbaşı Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Nevzat Dulkadir , Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında; sevgi ve kardeşlik duygularının pekiştiği bir bayrama daha ulaşmanın sevincini yaşadıklarını söyledi.

Korona salgının da bir an evvel bitmesini dileyen Dulkadir, “Sevdiklerimizle kucaklaşabildiğimiz günlere Allah’ın izniyle kavuşacağız dedi.

Türkiye’nin ve dünyanın zorlu bir sınavdan geçtiğini belirten Dulkadir, Başı rahmet, ortası bereket, sonu mağfiret olan Ramazan ayının sonuna gelerek, sevgi ve kardeşlik duygularının pekişmesinde büyük katkısı olan bir bayrama daha ulaşmanın sevincini yaşamaktayız. Bu yıl da necip milletimiz yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmiş, 'komşusu açken tok yatan bizden değildir' düsturuna uyarak aşını paylaşmıştır. Dargınlıkların sona erdiği, birlik ve beraberliğin pekiştiği bu mübarek bayramı evde ailelerimizle geçirmeliyiz. Bu günlerin de elbet sonu gelecek. Bu anlamlı bayramın önce ülkemize ve milletimize, dostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe, vesile olması temennisi ile tüm Türk İslam aleminin ve hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlar dilerim. Bu salgının da bir an evvel bitmesini ve sevdiklerimizle kucaklaşabildiğimiz günlere kavuşmayı Yüce Allah'tan niyaz ederim ifadelerini kullandı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA