Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 19-05-2020 13:39

Gölbaşı Belediyespor Kulübü Başkanı Lütfü Yılmaz’dan 19 Mayıs Mesajı

Gölbaşı Belediyespor Kulübü Başkanı Lütfü Yılmaz’dan 19 Mayıs Mesajı

Gölbaşı Belediyespor Kulübü Başkanı Lütfü Yılmaz’dan 19 Mayıs Mesajı

Gölbaşı Belediyespor Kulübü Başkanı Lütfü Yılmaz’dan 19 Mayıs Mesajı

 

Cumhuriyetin bekçisi gençlerimizin her daim yanında olacağız.

 

Gölbaşı Belediyespor Kulübü Başkanı Lütfü Yılmaz 19 Mayıs 1919 Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınlayarak “Cumhuriyetin bekçisi gençlerimizin her daim yanında olacağız.” dedi.

 

Yılmaz mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı’nı başlatmak üzere 19 Mayıs 1919’da Samsun’a ayak basmasını gurur ve coşkuyla kutluyoruz. 101 yıl önce bugün Bandırma Vapuru, bir ulusun istikbalini Anadolu’ya taşımış, tarihimizin dönüm noktası olmuştur.

 

101 yıl sonra bugün ise büyük ve zorlu mücadelenin ilk adımını simgeleyen 19 Mayıs, ülkemizin her köşesindeki gençlerimize emanettir. Cumhuriyetin sarsılmaz emanetçileri olan gençliğimiz; 19 Mayıs 1919’da Samsun’dan bütün memlekete yayılan aynı inanç ve umutla, aydınlık yarınlarımızın teminatı olmaya devam edecektir.

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türk gençliğine olan güvenini, kurduğu Cumhuriyeti emanet ederek göstermiş, gençliğin milletlerin gücü, inancı ve yarınları olduğunu vurgulamıştır.

 

Gölbaşı Belediyespor Kulübü olarak gençlerimizin değerinin farkındayız. Bu inanç ve bilinçle onların fiziksel ve zihinsel gelişimlerine sporla katkı sağlamak en temel görevimizdir. Zor günlerden geçiyoruz. Elbette bu günlerde geride kalacak, yine gençlerimizle birlikte bayrağımızı en yükseklere taşıyacağız. Türkiye’mizin yarınları, Cumhuriyetimizin yılmaz bekçileri olan gençlerimizin daima yanında olacağız.

 

Daha fazla gencimizin sporla tanışabilmesi ve sporcularımızın Cumhuriyetin emaneti olan al yıldızlı bayrağımızı dünyanın her yerinde dalgalandırması için çalışmalarımızı her zaman sürdüreceğiz.

 

Bir kez daha başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere; bu cennet vatan uğruna mücadele etmiş şehit ve gazilerimizi minnetle anıyor ve milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı gönülden kutluyorum.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
169. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA