Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 09-05-2020 17:13

Selçuk Dağdelener :Yatırımların yapılması sizi neden rahatsız ediyor

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın Tatlar Arıtma Tesisi ile 13 ilçedeki eskiyen su borularının yenilenmesi için kredi talebi AKP ve MHP oyları ile ertelenmesine bir tepki de İyi Parti Gölbaşı Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Selçuk Dağdelener’den geldi.

Selçuk Dağdelener :Yatırımların yapılması sizi neden rahatsız ediyor

“Belediyelerin asli görevi halkına hizmettir, öncelikle halkın sağlığı, halkına yaşam desteği ve yaşam kalitesini artırmak gelir.”  İyi Parti Gölbaşı Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Selçuk Dağdelener şu açıklamalarda bulundu:

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın Tatlar Arıtma Tesisi ile 13 ilçedeki eskiyen su borularının yenilenmesi için kredi talebi AKP ve MHP oyları ile reddedilmiştir. Belediyelerin asli görevi halkına hizmettir, öncelikle halkın sağlığı, halkına yaşam desteği ve yaşam kalitesini artırmak gelir. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın geçtiğimiz Aralık ayında ASKİ yatırımları ile ilgili yine kredi talebi olmuş ve yine AKP ve MHP Grubu tarafından reddedilmiştir. Bugün halkın sağlığını tehlikeye sokan eskimiş boruların değişmesi hem de eski boruların patlama ve kenti susuz bırakma tehlikesine karşı tedbir almak için gerekli yatırımların yapılması sizi neden rahatsız ediyor? Sayın Belediye Başkanı size çiçek böcek veya dinozor alacağım demiyor, aciliyeti olan bir konuyu olağanüstü meclis toplantısı ile gündeme getiriyor. Bu konuda özellikle Gölbaşı, AKP ve MHP büyükşehir meclis üyelerini anlamakta zorlanıyoruz. Bizler Gölbaşı Belediye Meclisi olarak Gölbaşı Belediye başkanımızın çalışmalarında hiçbir zaman köstek olmadık, aksine hep destek olduk. Çünkü bizler öncelikle Gölbaşı'nı ve Gölbaşı halkına hizmeti düşünüyoruz. Bunun için dr hür irademizle hareket ediyoruz. Diyeceğim şu ki, Allah size muhtaç etmesin.. Kamuoyuna saygılarımla.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
179. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA