Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 05-05-2020 14:12

TOKİ Yönetiminden çalışanlara bin maske

Çin'in wuhan kentinde ortaya çıkmasının ardından tüm Dünyayı etkisi altına alan Korona Virüs (COVİD-19) Pandemisi ile mücadele devam ederken, Park Eymir Toplu Yapı Yönetimi de (COVİD-19) Pandemisi ile mücadele çalışmalarını sürdürüyor.

TOKİ Yönetiminden çalışanlara bin maske

Çin'in wuhan kentinde ortaya çıkmasının ardından tüm Dünya'yı etkisi altına alan Korona Virüs (COVİD-19) Pandemisi ile mücadele devam ederken, Park Eymir Toplu Yapı Yönetimi de (COVİD-19) Pandemisi ile mücadele çalışmalarını sürdürüyor.

Park Eymir Toplu Yapı Yönetimi ve site çalışanlarına dağıtılmak üzere 1.000 adet maske tedarik etti. Maskeler  site yönetimlerinde çalışan personel durumlarına göre ücretsiz dağıtılacaktır.  

Yönetim bu kapsamda Gölbaşı Belediyesi’nin tedarikçi firması ile maliyet karşılığından 1.000 adet maske tedarik ederek site çalışanlarına ücretsiz dağıttı.

Park Eymir Toplu Yapı Yönetimi  ile Gölbaşı Belediyesiyle yapılan görüşmeler sonucu Park Eymir Konut alanında bulunan Aile Sağlığı Merkezi önündeki engelli girişi yenileme işlemi devam etmektedir. Ayrıca Akçay Sitesine taşan Göksu Sokak kenarına tretuvar çalışmaları tamamlanmış, Sapanca Gölü Sokağı  üzerinde bulunan F1-56 BLOK onu çalışması devam etmektedir.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Park Eymir Toplu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Yalgın, katkılarından dolayı Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’e teşekkür etti.

Başkan Yalgın “Gölbaşı Belediyesinin tedarikçi firması ile tanesi 1,20 + KDV maliyet karşılığı Toplu Yapı Yönetimi tarafından temin edilen 1.000 adet maske site yönetimlerine çalışan personel durumlarına göre dağıtılacaktır. Katkılarından dolayı Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ve ekibine teşekkür ederim. Bu vesile ile yaşadığımız virüs belasından bir an önce kurtulmak dileği ile saygılar sunarım” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA