Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 23-04-2020 18:11

Gölbaşı’nda 23 Nisan bando eşliğinde balkondan kutlandı

Gölbaşı’nda sokağa çıkamayan çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını bando eşliğinde balkonlarından kutladı.

Gölbaşı’nda 23 Nisan bando eşliğinde balkondan kutlandı

Gölbaşı Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel çocuklar için program düzenledi. Korona virüs (Covid19) salgını nedeniyle sokağa çıkmaları kısıtlanarak evlerinde kalan çocuklara özel program yapıldı.

Bando ekibi sosyal mesafe önlemi alarak çocuklara için mahalleleri arkasına vagonlar takılmış traktörlerle  gezerek birbirinden eğlenceli şarkılar ve marşlar çaldı.

Balkonlarını bayraklarla, balonlarla süsleyen çocuklarda bando ekibine alkışları ile tempo tutarak eşlik etti.

Karşıyaka Mahallesi’nde başlayan gösteriler, Gaziosmanpaşa, Şafak, Eymir, Seymenler, Bahçelievler Mahallesi’nde devam etti.  Program süresince profesyonel sunucu eşliğinde beş kişiden oluşan Maskot Bando, tüm mahallerde çizgi film karakterlerinin kostümleri ile çocuk şarkılarını seslendirdi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, bando ekibinin önünde durarak balkonlardan etkinliği izleyen çocukları selamladı.

Etkinlik kapsamında Gölbaşı Cemal Gürsel Caddesi üzerinde Gölbaşı Belediyesi tarafından havaya balonlar bırakıldı.

Burada balkonda etkinliği izleyen çocukları ve ailelerini selamlayan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

Etkinlikte Gölbaşı Belediyesi tarafından vatandaşlara bayrak hediye edildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA