Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 12-04-2020 19:17

Ramazan Şimşek ve eşi Yeşim Şimşek’ten pastalı doğum günü sürprizi

Gölbaşı’nda, 2 günlük sokağa çıkma yasağından dolayı dışarı çıkamayan ve eşinin doğum gününü kutlamak isteyen vatandaşın talebini Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ve eşi Yeşim Şimşek, yerine getirdi.

Ramazan Şimşek ve eşi Yeşim Şimşek’ten pastalı doğum günü sürprizi

Yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında 31 ilde ilan edilen 2 günlük sokağa çıkma yasağı nedeniyle evden çıkamayan Ahmet Sedat Adalıer, eşinin doğum gününü kutlamak için Gölbaşı Belediyesi'nden yardım istedi.

Ahmet Sedat Adalıer’ın talebi üzerine harekete geçen Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ve eşi Yeşim Şimşek, pasta alıp çiftin oturduğu Taşpınar Mahallesine giderek çiftin mutluluğuna ortak oldu.

Başkan Şimşek’i kapıda karşılayan Ahmet Sedat Adalıer “Hayatımızın en güzel sürprizi oldu. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ve eşi Yeşim Şimşek daha sonra pastayı alarak doğum günü olan Türesin Adalıer'in yanına giderek doğum gününü kutladılar.

Sürpriz karşısında çok mutlu olan Türesin Adalıer, sürprizden dolayı Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’e teşekkür etti.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ve eşi Yeşim Şimşek, doğum günü sürprizinden sonra sokak hayvanlarına mama verdiler.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA