Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 12-04-2020 16:07

CHP İlçe Başkanı Eren vatandaşları arayarak ihtiyaçlarını sorguladı

-CHP İlçe Başkanı Engin Eren, 2 günlük sokağa çıkma yasağı nedeniyle evlerinde kalan vatandaşları telefonla arayarak eksiklerin giderilmesi için koordinasyonu sağladı.

CHP İlçe Başkanı Eren vatandaşları arayarak ihtiyaçlarını sorguladı

CHP İlçe Başkanı Engin Eren, 2 günlük sokağa çıkma yasağı nedeniyle evlerinde kalan vatandaşları telefonla arayarak eksiklerin giderilmesi için koordinasyonu sağladı.

Koronavirüsle mücadele kapsamında 31 ilde 2 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilmesiyle birlikte Gölbaşı'nda evlerinde kalan vatandaşların ihtiyaçlarının giderilmesi için CHP İlçe Başkanı Engin Eren seferber oldu.

Vatandaşlar ve yetkililer arasında köprü kuran Başkan Eren, evden vatandaşları arayarak ihtiyaçlarını sordu. Ardından  Ankara Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile koordinasyon sağlayan Eren'in, bu davranışı taktir topladı.

Konu ile ilgili açıklama yapan CHP İlçe Başkanı Engin Eren “Evden muhtarlarla ve vatandaşlarımızı  telefonla arayarak ihtiyaç ve eksiklerin giderilmesi adına büyükşehir yetkileri ile koordinasyon  sağladık” dedi.

CHP İlçe Başkanı Engin Eren, vatandaşların eksiklerinin girdirilmesi için Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan ve diğer yetkililerle de görüştü.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
169. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA