Advert
Pursaklar
Giriş Tarihi : 09-04-2020 14:48

Başkan Ertuğrul Çetin, vatandaşlara maske dağıttı

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında cadde ve sokaklarda gezerek vatandaşlara maske dağıttı.

Başkan Ertuğrul Çetin, vatandaşlara maske dağıttı

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında cadde ve sokaklarda gezerek vatandaşlara maske dağıttı.

Esnaflara uyarılarda bulunan Başkan Ertuğrul Çetin,, maske ve eldivensiz çalışmanın yasak olduğunu hatırlatıp kurallara uymalarını belirterek, vatandaşların maskelere ulaşımını kolaylaştırmak için Mahalle Muhtarlıklarına da maskeleri teslim etti.

Koronavirüs ve salgın hastalıklara karşı toplum sağlığını korumak için çalışmalarını sıkılaştıran Pursaklar Belediyesi, koronavirüs hakkında Pursaklar halkını bilinçlendirmek için sosyal medya ve tanıtım mecralarından salgın hastalıklardan korunmak için ne yapılması gerektiği konusunda da bilgilendirmelerde bulunuyor.

Koronavirüsle mücadelede vatandaşların sosyal mesafeyi koruması gerektiğini belirten Başkan Ertuğrul Çetin; ‘‘İlçemiz de yapılması gereken her şeyi planlı ve programlı bir şekilde gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Pazarlarda, marketlerde, toplu taşıma araçlarında artık maske takmak zorunlu. İlçemizde yaşayan tüm hemşehrilerimizin maske ihtiyacını karşılamak için çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın maskelere kolay ulaşımını sağlamak için muhtarlıklarımıza, maskeleri teslim ettik. Ayrıca ekiplerimiz tarafından, ilçe genelinde ücretsiz maske dağıtımını aralıksız sürdürüyoruz. Hemşehrilerimden ricam bu salgın bertaraf edilene kadar evlerinden zorunda olmadıkça dışarı çıkmamaları. Biz sizler için sokaklarda olmaya, sizler için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA