Advert
Bala
Giriş Tarihi : 07-04-2020 13:31

Bala Belediyesi araç filosunu güçlendirdi

Bala Belediyesi, vatandaşlara zamanında hizmet verebilmek adına, envanterine 3 adet yeni hizmet aracı daha katarak araç filosunu güçlendirdi.

Bala Belediyesi araç filosunu güçlendirdi

Bala Belediyesi, vatandaşlara zamanında hizmet verebilmek adına, envanterine 3  adet yeni hizmet aracı daha katarak araç filosunu güçlendirdi.

Bala Belediyesi, insan ve hizmet odaklı yerel yönetim anlayışı ile ilçe sakinlerine zamanında ve eksiksiz hizmet vermek amacıyla, sahip olduğu bütçeyi verimli ve etkin kullanmaya devam ediyor.

Bu kapsamda belediye tarafından 3 adet yeni hizmet aracı daha satın alınarak araç-gereç envanterine eklendi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan,  Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran, vatandaşlara zamanında ve eksiksiz hizmet vermek için araç filosunu güçlendirmeye devam ettiklerini belirtti.

Başkan Buran “Yoğun bir dönemden geçiyoruz. Bu dönemde koronavirüs ile mücadele ediyoruz. Biz Bala Belediyesi olarak tüm çalışanlarımızla birlikte görevimizin başındayız. Daha önceden almaya karar verdiğimiz araçlarımızın teslimatı bugün yapıldı. Bala’mıza hayırlı olsun. Bu süreç elbette bitecek, biz de bu dönemde görevimizin başındayız” dedi.

Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran, son olarak tüm Balalıların evde kalmaları konusunda uyarıda bulunarak “Evde Kal Türkiye, Evde Kal Ankara, Evde Kal Bala” diyerek sözlerini tamamladı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA