Advert
Bala
Giriş Tarihi : 24-03-2020 11:17

Başkan Buran’dan 'Bala’da koronavirüs önlemileri' açıklaması

Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran, Bala’da koronavirüse karşı alınan tedbirleri açıkladı.

Başkan Buran’dan 'Bala’da koronavirüs önlemileri' açıklaması

Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran, Bala’da koronavirüse karşı alınan tedbirleri açıkladı.

Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran, yeni tip koronavirüse (Covid-19) karşı Bala Belediyesi olarak tüm tedbirleri aldıklarını belirterek, tedbirleri titizlikle uyguladıklarını söyledi.

Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran,  Bala Belediyesi tarafından koronavirüse karşı alınan tedbirleri anlattı.

Başkan Buran “Ülkemiz bir virüs ile mücadele içinde. Bu konuda Balalı hemşehrilerimizin devletimize, hükümetimize ve bize olan desteğinizi biliyoruz. Bu konuda hassas ve dikkatli olmamız gerekiyor. Devletimizin ve yetkili bakanlıklarımızın yaptığı açıklamalara riayet etmemiz gerekiyor. Bu işin şakası yok, inşallah hep birlikte bu belayı yeneceğiz” dedi.

Umreden dönen vatandaşların koronavirüs tedbirleri kapsamında Ankara ve Konya'daki bazı yurtlarda karantinaya alınması ile ilgili de açıklamalarda bulunan Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran, “Ankara’da belli bölgelerde karantina bölgeleri var. Ben de eski bir Kredi Yurtlar Kurumu çalışanı olarak yakından takip ediyorum. Bakanımız, Gölbaşı Kaymakamlığı, Gölbaşı Belediyesi ve Kredi Yurtlar Kurumu Müdürlüğü süreci hakkı ile yönetiyorlar. Bala Belediyesi olarak her zaman yanlarındayız. Her türlü desteği vermeye hazırız. Bizim Kredi Yurtlar Kurumu yurtlarımız otel konforundadır. Vatandaşlarımızın da yurtlarda çok rahat ve huzurlu olduklarını biliyorum. Sürecin içinde yer alan Gölbaşı Belediye Başkanımıza, Gölbaşı Kaymakamlığına ve işin içinde yer alan tüm yetkililerimize teşekkür ediyorum. Allah yardımcıları olsun”  ifadelerini kullandı.

Bala Belediyesi olarak koronavirüse karşı tüm önlemleri aldıklarını ifade eden Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran, “Tabii ki bu süreç zorlu bir süreç, Bala Belediyesi olarak gerekli önlemleri aldık. Dezenfekte çalışmalarımız devam ediyor. Dezenfekte çalışmalarımız tüm kamu kuruluşları, siyasi partilerimiz, camilerimiz ve konaklarımızda iki gün arayla devam ediyor. Rabbim milletimizin yardımcısı olsun. İnşallah sağlıklı huzurlu günler bizlerin olacak, en az hasarla atlatacağız. Biz görevimizin başındayız Bala’mız, Ankara’mız ve Türkiye’miz evinde kalmalıdır” şeklinde konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
184. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA