Advert
Bölgesel
Giriş Tarihi : 11-03-2020 23:34

"MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR"

MHP Gölbaşı eski ilçe başkanlarından İbrahim Ateş açıklamalarda bulundu.

Ateş, yapmış olduğu açıklamada yaklaşan MHP Gölbaşı İlçe Kongresi öncesinde birlik beraberlik mesajı verdi.

MHP Gölbaşı ilçe başkanlarından ve Ülkücü camianın önde gelen ismi İbrahim Ateş’in açıklaması şu şekilde:

“Gölbaşı’nda MHP’li arkadaşlarımızın atladığı bir husus var. Gölbaşı’nda iktidar Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Dolayısıyla çok tenkit olacaktır. Bilgi kirliliği olacaktır. Bizler bunlara kesinlikle alet olmamalıyız. Unutmamalıyız ki biz iktidarız. Belediyenin ayrı MHP teşkilatının ayrı görevleri vardır. Bunları iç içe düşürmek yanlıştır, sorumluluk alanları bazen çakışabilir. Dolayısıyla belediyenin eksik gösterilen işlerini teşkilata, teşkilatında eksik gösterilen işlerini belediyeye kesmek yanlış ve haksızlık olur. Burada bizim üzerinde durduğumuz nokta mücadele etmek ve iyi niyettir. Aradığımız kıstas budur. Belediyenin de teşkilatın da çabalarından ve iyi niyetlerinden hiçbir şüphemiz yoktur.

Partimize oy veren vatandaşlarımızı ve iktidar olmamamızdaki öncü Ülküdaşlarımızı sağduyuya ve sabra davet ediyorum. Gölbaşımız’da da teşkilatımızda da  hiçbir sıkıntı yoktur.  Şahsi beklentileri yerine gelmeyip de dedikodu çıkartarak netice almaya çalışanlara alet olmayarak, amaçlarına ulaşmalarına izin vermeyelim.

Ben bir teşkilat adamı olarak her zaman teşkilatımın emrinde oldum, yine emrindeyim. Şimdiye kadar nasılsa bundan sonra Gölbaşı’ndaki çizgim, genel merkezimizin paralelinde ve gösterdiği hedefte devam edecektir.

Önümüzde bir sınav var. Gerçekleşecek olan ilçe kongresi hakkında şunları söylemek isterim ki; Gölbaşı’nda iktidar olmamız sebebiyle çıkar mercilerinin saldırılarına karşı uyanık olup, örnek olacak şekilde birlik beraberlik sergilememiz gerekir.

Milliyetçi Hareket Partisi’nde hizmet memleket sevdası ile yapılır. Bizim bir dünya görüşümüz var. Yöneticilerimiz de veya yöneticiliğe talip olacak arkadaşımız da bu dünya görüşüne sahip olmalıdır. Bunları bilerek ve anlayarak göreve talip olmalıdır.

Herkese çağrım şudur ki, teşkilat olarak birlik ve beraberlikten yana tavır alıp yanlış adımlar atmamaktır. MHP’nin kapısı geleneklerimize bağlı hizmet etmek isteyen herkese açıktır. Siyaseti hizmet zemini ve gönül işi gören herkese açıktır.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
189. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA