Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 11-03-2020 17:46

Gölbaşı’nda Okullar ve Kamu kuruluşları korona virüs tehdidine karşı dezenfekte edildi

Gölbaşı’nda Okullar ve Kamu kuruluşları korona virüs tehdidine karşı dezenfekte edildi

Gölbaşı’nda  Okullar ve Kamu kuruluşları korona virüs tehdidine karşı dezenfekte edildi

Gölbaşı Belediyesi kovid-19'a (Korana) virüsüne karşı ilçedeki tüm okul ve kamu kuruluşlarında dezenfekte çalışmalarına başladı.

Gölbaşı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri kamu kuruluşlarında okul ile kreşlerin bahçe ve girişten başlayarak, sınıflar, koridorlar, merdivenler, tuvaletler özel solüsyonlar ile dezenfekte etti.

Gölbaşı Belediyesi ekipleri kamu kuruluşları ve okullarda  bahçe girişlerinden başlayarak, sınıflar, koridorlar, merdivenler, tuvaletler özel solüsyonlarla temizliyor.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek yaptığı açıklamada; ‘ Tüm Dünyayı tehdit eden Korana virüsüne karşı tüm dünya tahakkuka geçti. Bizde Gölbaşı Belediyesi olarak önlemlerimizi aldık.  Gölbaşı Belediyesi olarak kamu kurum ve kuruluşlarında korana virüsüne karşı dezenfekte mücadelemizi veriyoruz. Kamuda çalışan vatandaşlarımızın ve özellikle de okullarda eğitim gören çocuklarımızın sağlığı bizim için önemli. Bu virüse karşı Gölbaşı Belediyesi olarak korana virüsü ile ilgili hijyen çalışmamızı başlatmış bulunmaktayız.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA