Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 10-03-2020 17:23

AK Parti Bala İlçe Kongresi yapıldı

Ankara’nın Bala ilçesinde AK Parti İlçe Teşkilatı'nın 7. Olağan Kongresi'nde mevcut ilçe başkanı Mehmet Tümer, tek aday olarak katıldı.

AK Parti Bala İlçe Kongresi yapıldı

Kongrede saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından  şehitler için dualar  edildi ve Kur'an-ı Kerim okundu.

Bala Belediyesi Konferans Salonu'nda düzenlenen Kongre’ye  AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, AK Parti Ankara Milletvekilleri Ali İhsan Arslan, Emrullah İşler, Zeynep Yıldız, Asuman Erdoğan, Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri , AK Parti Ankara ilçe başkanları, AK Parti Bala İlçe Teşkilatı Üyeleri, İlçe Delegeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kongrede bir konuşma yapan AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan “Bugün Bala’da kongremizi yapıyoruz. Hafta içi mesainin olduğu gün sizler buradasınız. Altıncı dönemi bitiriyoruz. Yedinci döneme başlıyoruz.  Sizlerin işinizi, gücünüzü, tarlanızı, tapanınızı bırakıp buraya gelmeniz  ve bizim beraber toplanmamız yedi düvele karşı mücadele eden liderimizin, sesi gür çıkan liderimizin sesine ses katıyor. Sizler burada olursanız, bizler burada bu mücadeleye devam edersek, Üye Kaydımızla, Sandık Toplantılarımızla, Mahalle Teşkilatlarımızla,  Kadın Kollarımızla, Gençlik Kollarımızla, İlçe Teşkilatlarımızla, Allah’ın izni ile Sayın Cumhurbaşkanımız hem yedi düvele karşı mücadele ederken hem de içimizde ki kuklalarla mücadele ederken tek başına olmadığını sizler bu görüntü ile gösteriyorsunuz” dedi.

Özcan “ Bugün beşinci kongremizi gerçekleştiriyoruz. Önümüzde ki günlerde diğer kongrelerimizi hız kesmeden devam edeceğiz.  Şehitlerimizden dolayı iki kongremizi erteledik.  Şehitlerimize  ve Şevket Kazan hocamıza Allahtan rahmet diliyorum”

Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran ise “ AK Parti yolu da, kaderi de ülkemizle bütünleşmiş bir partidir. Ülkemize ve millete hizmet hakka ve halka hizmet aşkını sevdasını ve tutkusunu veren Allah’a hamd ediyorum.  Bizlerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan önderliğinde millete hizmet etmekten yorulmayacağız, sıkmadık el, girmedik gönül bırakmayacağız. Bugüne kadar partimize emek vermiş teşkilat başkanlarına ve ilçe başkanlarına ve bundan sonra devam edecek tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ederim.  Bu duygu ve düşüncelerle Bala 7. Olağan  İlçe Kongresinin hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

AK Parti Bala İlçe Teşkilatı'nın 7. Olağan Kongresi'nde tek aday olan mevcut ilçe başkanı Mehmet Tümer, kongrenin hayırlar getirmesi temennisinde bulunarak  “ Kucaklayan bir siyaset anlayışı içerisinde canla, başla, AK Partimize oy versin vermesin tüm Bala’lı hemşerilerimizi kucaklamaya ve hizmet vermeye çalışıyoruz” dedi.

Mehmet Tümer, kullanılan oyların tamamını alarak yeniden ilçe başkanlığına seçildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
169. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA