Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 10-03-2020 17:13

Şehit Demet Sezen Spor Merkezi hizmete girdi

Gölbaşı Belediyesi tarafından  kadınlara özel yaptırılan Şehit Demet Sezen Spor Merkezi  8 Mart Dünya Kadınlar Gününde hizmete girdi.

Şehit Demet Sezen Spor Merkezi hizmete girdi

Gölbaşı Belediyesi tarafından  kadınlara özel yaptırılan Şehit Demet Sezen Spor Merkezi  8 Mart Dünya Kadınlar Gününde hizmete girdi.

İçerisinde havuz, fitness merkezi, hamam, buhar odası, sauna, ofisler, sergi alanı, restoran ve kafeterya bulunan kadınlara özel Şehit Demet Sezen Spor Merkezi, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Gölbaşı’lı kadınların hizmetine açıldı.

Şehit Demet Sezen Spor Merkezi’nin hizmete giriş törenine Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek eşi Yeşim Şimşek’le birlikte katıldı. Törene ayrıca Özel Harekat Polisi Şehit Demet Sezen'in annesi Zeynep Köşker, Gölbaşı Siyasi Partilerin Kadın Kolları Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yapılan duaların ardında bir konuşma yapan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “ Daha önce açılmıştı bu tesis, eksikleri vardı. Eksikleri tamamlayarak bugün hizmete sunuyoruz. Bugün açmamızın sebebi 8 Mart olmasıydı. Demet sezen kardeşimizin mekanı cennet olsun inşallah. Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum mekanları cennet olsun inşallah. Kadın annedir, eştir, emektir, cefakar ve fedakardır kısacası dünyadır. Ben tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum. Bu tesisimizde emeği gecen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, ayrıca açılışa katılan siyasi parti kadın kolları temsilcilerine teşekkür etti.

Başkan şimşek “ Bugün burada birlik ve beraberlik mesajını verdik. Vatan bizim olduğun için siyasi parti ayırt etmeksizin herkesi davet ettik. Sağ olsunlar hepsi de burada ben hepsine teşekkür ediyorum.  Gölbaşı Bir kez daha birlik ve beraberliği gösterdi”  

Tesise ismi verilen Özel Harekat Polisi Şehit Demet Sezen'in annesi Zeynep Köşker ise “ Şehidim için çok mutlu oldum. Belediye başkanına ve burada emeği gecen herkese teşekkür ediyorum. Kızımın adını burada yaşatıyorlar. Yattığı yer nur olsun mekanı cennet olsun annesi ona kurban olsun. Vatanı ve milleti için o kanını akıttı ama değeri varmış herkese teşekkür ediyorum. Çok memnun oldum duygulandım” dedi.

Özel Harekat Polisi Şehit Demet Sezen'in annesi Zeynep Köşker’ın özel isteğini kırmayan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Şehit Demet Sezen Spor Merkezinin 15 gün boyunca herkese ücretsiz hizmet verecek.

Konuşmaların ardından Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, katılımcılarla birlikte tesisisin içini gezdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA