Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 05-03-2020 12:39

Konya Yolu Çalışmaları’nı yerinde İnceledi

Başkan Şimşek, Konya Yolu Çalışmaları’nı yerinde İnceledi

Konya Yolu Çalışmaları’nı yerinde İnceledi

Başkan Şimşek, Konya Yolu Çalışmaları’nı yerinde İnceledi

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, ilçede yapımı devam eden Konya Yolu inşaat çalışmasını yerinde  inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, beraberinde Fen İşleri Müdürü Hakan Göçer ile birlikte ilçede yapımı devam eden Konya Yolu inşaat çalışmasını yerinde  inceleyerek, yetkililerden bildi aldı.

 

Yolun Yüzde 67’si Tamamlandı

 

Başkan Şimşek  yaptığı Açıklaması’nda Konya yolu inşaatını yürüten inşaat firması yetkililerinden aldığımız bilgilere göre ‘Konya Yolumuzun inşaat çalışmasının şuan itibari ilen %67’si tamamlanmış durumda. Ekipler vardiyalı bir şekilde çalışmalarına aralıksız devam ediyor.  Bu hızla giderse Eylül ayında Konya Yolumuz tamamlanmış olacak. Allah nasip ederse Ekim ayında yolumuzu tamamen kullanmaya başlayacağız.

 

Destek Verenlere Teşekkür Ederim

 

Başkan Şimşek; “Konya Yolu Projesi’nin hızlı bir şekilde ilerlemesi için Hükümetimiz ile sürekli görüşmeler yaptık ve görüşmeler sonucunda hükümetimiz Konya Yolu Projesi’nin hızlı bir şekilde yapılması için gereken tüm desteğini vermiştir. Ben Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek olarak Konya Yolu Projemizin hızlı bir şekilde ilerlemesi konusunda destek veren herkese teşekkür ediyorum. İnşallah yolumuz kısa sürede tamamlanacak ve Ekim ayında hizmete açılmış olacak” dedi.


 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA