Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 04-03-2020 12:03

Gölbaşı Belediyespor Kick Boks Kursu açıyor

Bünyesinde birçok spor dalını barındıran Gölbaşı Belediyespor çocuklar ve gençler için Kick Boks kursu açıyor.

Gölbaşı Belediyespor Kick Boks Kursu açıyor

Bünyesinde birçok spor dalını barındıran Gölbaşı Belediyespor çocuklar ve gençler için Kick Boks kursu açıyor. Profesyonel Kick Boks hocaları eşliğinde verilecek kurslar için kayıtlar Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde yapılacak.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Gölbaşı Belediyespor Kulübü Başkanı Lütfü Yılmaz; futbol, voleybol, basketbol, tekvando gibi birçok dalda kurs açtıklarını belirterek, spora önem verdiklerini söyledi. Gelen yoğun talep üzerine Kick Boks kursunu da açacaklarını belirten Yılmaz “ Yüzlerce çocuğumuza, gencimize spor yaparak kendilerini geliştirme ve boş vakitlerini faydalı bir şekilde değerlendirme imkânı sunuyoruz. Gölbaşı Belediye Başkanımız Sayın Ramazan Şimşek’in de katkı ve destekleriyle sürdürdüğümüz çalışmalarımız devam ediyor. Yaz okullarına yönelik planlarımızı da yapıyoruz. Açtığımız spor kurslarımıza tüm çocuklarımızı ve gençlerimizi davet ediyorum" dedi.

 

Gölbaşı Belediyespor Kick Boks Kursu kayıtları devam ederken, son başvuru tarihi 09.03.2020 olarak belirlendi. Kayıt için başvurular Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde kabul edilecek.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA