Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 17-02-2020 11:03

Gölbaşı Ülkü Ocakları ücretsiz yayın dağıttı

Gölbaşı Ülkü Ocakları ücretsiz yayın dağıttı

Gölbaşı Ülkü Ocakları ücretsiz yayın dağıttı

Gençlerin eğitim, spor ve sosyal sorumluluk gibi alanlarda kendilerini geliştirmesine katkı sunmaya devam eden  Gölbaşı Ülkü Ocakları, Gölbaşı halkına ücretsiz yayın dağıttı.

Çeşitli bilgilendirici ve eğitici bilgilerin olduğu kitaplar Gölbaşı Ülkü Ocağı üyelerince halka dağıtılırken, vatandaşlar ücretsiz dağıtılan yayınlara büyük ilgi gösterdi.

 

Ülkü Ocakları’nın bir çok alanda olduğu gibi eğitim alanında da farkını ortaya koyduğunu ifade den Gölbaşı Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Dinçer, biribirinden değerli yayınların Gölbaşı halkına ücretsiz dağıtıldığını ve bu tür faaliyetlerin devam edeceğini vurguladı.

 

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Dr. Sinan Ateş’in talimatları doğrultusunda eğitime ve okuma etkinliklerine daha da önem verdiklerini belirten Dinçer “ Genel Başkanımızın da dediği gibi ‘Türklük gurur ve şuurunu, İslam ahlak ve faziletini yaşamayı ve yaşatmayı hedefleyen bir hizmet ocağıdır. Merkezinde Türk gençliğine ve Türk milletine hizmet vardır. Yaşantımızla, genel kültürümüzle, insani davranışlarımızla, ahlaki tutumumuz, eğitim ve iş hayatındaki çalışmalarımızla topluma örnek teşkil edecek Türk gencini yetiştirmeyi hedefliyoruz’ Ülkü Ocaklarımızda gençlerimize eğitim kursu veriyoruz. Bunun yanı sıra Gölbaşı halkının da doğru bir şekilde bilinçlenmesi için birbirinden değerli yayınlarımızın Gölbaşı halkıyla buluşturduk.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
169. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA