Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 07-02-2020 15:20   Güncelleme : 07-02-2020 16:18

Cumhurbaşkan'ı Recep Tayyip Erdoğan'dan Osman Karaaslan'a Mektup

Cumhurbaşkan'ı Recep Tayyip Erdoğan'dan Osman Karaaslan'a Mektup

Cumhurbaşkan'ı Recep Tayyip Erdoğan'dan Osman Karaaslan'a Mektup

Cumhurbaşkanı'ndan Karaaslan’a teşekkür mektubu 


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Gölbaşı Kurucu İlçe Başkanı Asker Yıldız ,dördüncü ve beşinci dönem İlçe Başkanlığı yapmış olan ve AK Parti Gölbaşı Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Osman Karaaslan teşekkür mektubu gönderdi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti Gölbaşı Kurucu İlçe Başkanı Asker Yıldız ve dördüncü ve beşinci dönem İlçe Başkanlığı yapmış olan ve AK Parti Gölbaşı Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Osman Karaaslan’a  gönderdiği teşekkür mektubunu AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan  teslim etti. 


Selim Akceylan “Cumhurbaşkanımız, AK Parti Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın şahıslarına gönderdiği mektupları birinci ve ikinci dönem İlçe Başkanlığımızı yapmış, Kurucu İlçe Başkanımız Asker Yıldız ve dördüncü ve beşinci dönem İlçe Başkanlığımızı yapmış Osman Karaaslan başkanlarımıza takdim ettik. AK Parti; Genel Başkanı, teşkilatı, üyeleri ve gönüldaşlarıyla birlikte dünü, bugünü ve yarınıyla büyük bir ailedir” ifadelerini kullandı.

İşte O Mektup

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA