Advert
Spor
Giriş Tarihi : 07-02-2020 13:23   Güncelleme : 07-02-2020 16:17

Gölbaşı Belediyespor’a modern soyunma odası

Bayram Akyer Süper Amatör Lig'de, mücadele eden Gölbaşı Belediyespor’un soyunma odaları yenilendi.

Gölbaşı Belediyespor’a modern soyunma odası

Gölbaşı Belediyespor’a modern soyunma odası

Bayram Akyer Süper Amatör Lig'de, mücadele eden Gölbaşı Belediyespor’un soyunma odaları yenilendi.

Modern bir şekilde tasarlanan soyunma odaları daha ferah görünüme kavuşturuldu. Yeni modern soyunma odaları futbolculara sağlıklı bir ortam sunarken, futbolcuların motive olmalarına da etki ediyor.

Göreve geldikleri günden bu yana Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’in destekleri ile Gölbaşı Belediyespor tesislerini yenileyerek, tesisleri süper lig stantdartlarına çeken Gölbaşı Belediyespor Kulüp Başkanı Lütfü Yılmaz, Gölbaşı’nın sporda hak ettiği yere gelmesi için çalışmalara devam edeceklerini söyledi.

Bugüne kadar Gölbaşı Belediyespor’un gelişmesi için çalışmalar yürüten bütün eski başkanlara teşekkür eden Yılmaz, “Herkes iki tuğla koyduysa biz beş tuğla koyarak var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Spora ve sporcuya yatırımlarının devam edeceğini açıklayan Gölbaşı Belediyespor Kulüp Başkanı Lütfü Yılmaz, “Spora ve sporcuya desteklerimiz sürecek. Gölbaşı Belediyespor’umuzun soyunma odaları ve dinlenme alanlarını yeniledik” dedi.

Gölbaşı Belediyespor'da birlik ve beraberliği sağladıklarını vurgulayan Yılmaz “Göreve geldiğimiz andan itibaren heyecan ve hevesle hiç durmadan yol kat ediyoruz. İlk icraatımız olarak ekibimiz ve hocalarımızla birlik ve beraberliği sağlayarak Gölbaşı Belediyespor’umuzu  yeniden canlandırmaya çalıştık. Tesislerimizin bakımlarını yaptık. 20 bin metrekarelik boya yaptık. Lavaboları, soyunma odaları, kapalı spor salonumuzu, çim ve halı sahamızı, tribünleri ve tribünlerin alt kısımlarını yenileyerek tadilatlarını yaptık” ifadelerini kullandı.

Tüm bunları Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’in destekleri ile hayata geçirdiklerini ifade eden Yılmaz, “İlçemizdeki spor tesisleri başka hiçbir ilçede yok. Biz tesislerimizin dolu olmasını istiyoruz. Gölbaşılı tüm gençleri kulübümüze bekliyoruz” dedi.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
169. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA