Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 06-02-2020 11:11   Güncelleme : 06-02-2020 12:31

Cihan Öcal Atlıhan babasını kaybetti

Bala Belediyesi MHP Meclis Üyesi Cihan Öcal Atlıhan'ın babası Nizam Atlıhan hayatını kaybetti.

Cihan Öcal Atlıhan babasını kaybetti

Cihan Öcal Atlıhan babasını kaybetti

Bala Belediyesi MHP Meclis Üyesi Cihan Öcal Atlıhan'ın babası Nizam Atlıhan hayatını kaybetti.

Geçtiğimiz günlerde Bala Belediyesi MHP Meclis Üyesi Öcal Atlıhan'ın babası Nizam Atlıhan yaşadığı kalp rahatsızlığı nedeniyle hayatını kaybetti.

Merhum Nizam Atlıhan'ın cenazesi Bala Büyük Boyalık Mahallesindeki camide kılınan namazın ardından Bala Mezarlığına defnedildi.

Atlıhan kalabalık bir cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı. Cihan Öcal Atlıhan'ı ise acı gününde sevenleri ve dostları yalnız bırakmadı.

Cenaze törenine MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, MHP MYK Üyeleri İbrahim Çiftçi ve Prof. Dr. Nevzat Aypek, MHP MYK Eski Üyesi Mehmet Ali Tanrıverdi, MHP Milletvekillerinden İbrahim Özyavuz ve Tamer Osmanağaoğlu, Bala Kaymakamı Yusuf Turhan, Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, MHP Bala İlçe Başkanı Taner Işık, Gölbaşı İlçe Başkanı Serdar Tekin ve yönetimi, İçişleri Bakanlığı Korucular Daire Başkanı Mithat Can Kutluca, Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Hayri Bulut ve Otonomi Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Erkoç ve yönetiminin yanı sıra Ankara'nın birçok ilçesinden önde gelen siyasi isimler, Milliyetçi Hareket Partisi camiası, siyasi parti temsilcileri, Balalı iş adamları, bürokratlar, STK temsilcileri ve muhtarlar da katıldı.

Ayrıca daha sonra Etlik Külliye'de Nizam Atlıhan için mevlid-i şerif okutuldu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA