Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 31-01-2020 16:39   Güncelleme : 31-01-2020 17:38

Mümtaz Sarıtaş “İşi bilene vereceksin”

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İller Bankası ve Gölbaşı Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirilecek olan Mogan Gölü 1. Etap Kıyı Bandı Rehabilitasyon ve Rekreasyon Alanı Çevre Düzenlemesi projesinin temel atma töreni gerçekleşti.

Mümtaz Sarıtaş “İşi bilene vereceksin”

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İller Bankası ve Gölbaşı Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirilecek olan Mogan Gölü 1. Etap Kıyı Bandı Rehabilitasyon ve Rekreasyon Alanı Çevre Düzenlemesi projesinin temel atma töreni gerçekleşti.

Mogan gölünün etrafındaki rekreasyon alanı düzenlemesi çalışmasının temel atma töreni  Vilayetler Evi karşısı Atatürk Sahil Yolu başlangıç noktasında gerçekleşti.

BAŞKAN ŞİMŞEK VE KAYMAKAM BİLGİHAN ARASINDA Kİ UYUMA ÖVGÜ

Temel atma törenine katılarak bir konuşma gerçekleştiren Gölbaşı Eski Belediye Başkanı Mümtaz Sarıtaş, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ve Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan arasındaki uyumu övdü.

“ İlçemize yeni bir Kaymakamımız geldi.2-3 yıl önce. Kaymakamla, belediye başkanı ve ilçe başkanlarımızın diyalog içerisinde çalışmaları gerekiyor. Bu çalışmalara verimlilik katıyor. Ben gıyabından İlçe Kaymakamımıza çok teşekkür ediyorum.  Gerçekten Belediye Başkanımız ve Belediye çalışanları ile çok iyi ilişkiler içerisindedir” dedi.

BAŞKAN ŞİMŞEK’E DESTEK VE ÖVGÜ

Gölbaşı Belediye Başkan Şimşek’e destek veren Sarıtaş “ Ramazan arkadaşımız Gölbaşı’nda doğdu, büyüdü, hizmet verdi. Çok küçük yaşta hayata atıldı. Bu işi çok iyi koklayan arkadaşlarımızdan birisidir. İşi bilene vereceksin ondan sonrada kendisini desteklemek kaydıyla hizmetleri bekleyeceksin. Ben çok iyi projelerin hazırlandığını duydum. Çokta mutlu oldum. Her şey maddiyata dayanıyor. Biz insanlar olarak biraz acele ediyoruz. Hemen hizmetleri vermesini bekliyoruz ama bunların hepsi ekonomiye dayanıyor. Dolayısıyla biraz sabırlı olalım arkadaşımıza destek verelim ben çok büyük projelerin zaman içerisinde Gölbaşı’na geleceğine inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İller Bankası ve Gölbaşı Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirilecek olan Mogan Gölü 1. Etap Kıyı Bandı Rehabilitasyon ve Rekreasyon Alanı Çevre Düzenlemesi projesinin önemine de vurgu yapan Gölbaşı Eski Belediye Başkanı Mümtaz Sarıtaş “ Gölbaşı’nda yapılan çalışmalar sadece Gölbaşı’nı kapsamıyor , başkentlileri kapsıyor. Bütün siyasilerimiz olaya bu pencereden bakmalıdır”

Temel atma törenine , Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan, MHP İlçe Başkanı Serdar Tekin, Gölbaşı Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Osman Karaaslan, Gölbaşı Belediye Meclisi MHP  Grup Başkanvekili  Nevzat Dulkadir, Gölbaşı Eski Belediye Başkanı Müntaz Sarıtaş, Gölbaşı Belediye Meclis Üyeleri  ve çok sayıda davetli katıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA