Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 17-01-2020 11:18   Güncelleme : 17-01-2020 11:23

Akçakuzu Derneğinden ‘Milli ve Evrensel Kültürel Değerlerimiz’ semineri

Akçakuzu Derneğinden ‘Milli ve Evrensel Kültürel Değerlerimiz’ semineri

Akçakuzu Derneğinden ‘Milli ve Evrensel Kültürel Değerlerimiz’ semineri

Gölbaşı Akçakuzu Eğitim Kültür ve Sanat Derneği tarafından ‘Milli ve Evrensel Kültürel Değerlerimiz’ konulu semineri  düzenlendi.

Akçakuzu Eğitim Kültür ve Sanat Derneği faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Uzun yıllardır ilçemizde faaliyet gösteren özellikle eğitim alanında yapmış olduğu programlarla göz dolduran ve farkındalık oluşturacak ilklere imza atan Akçakuzu Eğitim Kültür ve Sanat Derneği bir ilki daha yaptı.

Dernek binasında gerçekleşen seminere , Derneğin Onursal Başkanı, Belediye Eski Meclis Üyesi Ali İhsan Güçlü yönetiminde, Doç.Dr Oğuzhan Aydın, Eğitimci Yönetici Vedat Ali İnan, Ankara Kulübü Gölbaşı Şube Başkanı Uğur Okman, Anadolu Eksen Genel Başkanı Mustafa Güçlü, Mali Müşavir Yaşar Aslan ve Yerel Araştırmacı Yazar Hulusi Gürpınar’ konuşmacı olarak katıldı.

Derneğin Onursal Başkanı Ali İhsan Güçlü yaptığı konuşmada birlik, beraberlik, dostluk ve komşuluk kavramlarına vurgu yaptı.

Yoğun bir katılımın gözlendiği toplantı konuşmacıların sunumuyla devam etti.

Ahilik , Seğmen Kültürü , Gençlik ve Değerlerimiz , Çocuk Eğitimi ,Gölbaşının sosyal yapısı , Ticaret Ahlakı ve Anadolunun Kültürel Değerleri konu başlığı olarak işlendi.

Dernek yönetiminin ikramları ve ardından verilen plaket takdimleriyle program son buldu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA