Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 10-01-2020 17:29   Güncelleme : 10-01-2020 18:02

Bakan Kasapoğlu, Gölbaşı’nı ziyaret etti

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gölbaşı Belediyesini, AK Parti Gölbaşı İlçe Teşkilatı ve Gölbaşı Gençlik Merkezini ziyaret etti.

Bakan Kasapoğlu, Gölbaşı’nı ziyaret etti

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gölbaşı Belediyesini, AK Parti Gölbaşı İlçe Teşkilatı ve Gölbaşı Gençlik Merkezini ziyaret etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Cuma namazı Ankara'nın Gölbaşı İlçesin de kıldı.

Cuma namazını Gölbaşı Fatih Camii’nde kılan Bakan Kasapoğlu, cuma namazının ardından, Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ile birlikte yürüyerek Gölbaşı Belediyesi hizmet binasına geldi. 

Ziyarete Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan,AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan’da eşlik etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamında ağırlayan Başkan Şimşek, belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi’nin (TOHM) Gölbaşı’na da kurulacağını söyleyen Bakan Kasapoğlu, TOHM Projesi'nin Türk sporunu geleceğe taşıyacak çok önemli bir proje olduğunu söyledi.

Ziyaret sonunda Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu günün anısına kumlama tekniği ile yapılmış bir tablo ve kahve fincanı takımı hediye etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ,AK Parti Gölbaşı İlçe Teşkilatı’nı ziyaret  ederek ilçe teşkilatının durumu hakkında AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan’dan bilgi aldı.

Bakan Kasapoğlu son olarak Gölbaşı Gençlik Merkezini ziyaret ederek, burada eğitim gören öğrencilerle sohbet ederek, sorunlarını dinledi.

Gençlik Merkezi’ndeki derslikleri gezerek yetkililerden bilgi alan Bakan Kasapoğlu burada İşitme Engelli Taekwondo Sporcusu  Oğuzhan Helvacı’ya sarı kuşak bağladı. Gölbaşı Gençlik Merkezi ziyareti sonrasında açıklamalarda bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu “Bugün Gölbaşı’ndayız. Gölbaşı dinamik bir nüfusa sahip, belediye başkanımızı ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulunduk. Gölbaşı’na  spor ile ilgili neler yapabiliriz onları mütalaa ettik. Bakanlık olarak Gölbaşı’na olan ilgimizi artarak devam edecek. Gençlerimizle ilgili sosyal, kültürel ve sportif çalışmalarımız olacak.  Gençlerimiz bizim ümidimiz onların bu tür imkanları dolu dolu değerlendirmesi bizi mutlu ediyor. Onların ihtiyaç ve talepleri çerçevesinde yenilerini ekleme noktasında da heyecanımızı arttırıyor. Bu anlamda Gölbaşı’na olan ziyaretlerimiz ve çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanlığının Gölbaşı’nda yapacağız faaliyetleri hakkında da bilgi veren Bakan Kasapoğlu “ Devam eden faaliyetlerimiz ve bundan sonra yapabileceğimiz faaliyetleri çalıştık. Onları önümüzde ki gümlerde göreceksiniz. Sokak Basketboluna yönelik çalışmalarımız, mahalle tipi spor alanlarımız futbol, voleybol, basketbol bazlı alanlarımızı artıracağız.  Bilardo Şampiyonasına yönelik bir çalışma var. Onunla ilgili Gölbaşı’nda tesisi tamamlayacağız. Onunda müjdesini vereyim”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA