Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 06-01-2020 14:18   Güncelleme : 06-01-2020 21:59

Park Eymir Toplu Yapı Yönetimi ve site çalışanları kahvaltıda bir araya geldi

Park Eymir Toplu Yapı Yönetimi ve site çalışanları kahvaltıda bir araya geldi

Park Eymir Toplu Yapı Yönetimi ve site çalışanları kahvaltıda bir araya geldi

Öz Mevlana’da yapılan sabah kahvaltısına Belediye Başlan Yardımcısı Oğuz Kağan Tanrıverdi Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Serdar Tekin, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Engin Eren, MHP .Göl .Bel. Grup Başkanvekili Nevzat Dulkadir, MHP Meclis Üyeleri Özer Polat, Uğur Mirza, Şükrü İnaltekin, CHP Meclis Üyesi Sinan Acar Park Eymir Toplu Yapı Yön.Kur.Bşk. Ramazan Yalgın ve yönetimi katıldı.

Kahvaltının açılış konuşmasını Yön Kur Başkanı Ramazan Yalgın yaptı. Yalgın Konuşmasında ‘Gölbaşı’nın en büyük sivil toplum örgütüyüz. Yüzölçümü olarak küçük ancak hizmet verdiğimiz nüfusa bakıldığında yaklaşık 25.000 site sakinimiz ile birlikte Gölbaşı’nın altıda biriyiz. Konut sakinlerimiz ağırlıklı olarak kamu kurumlarında çalışmakta ve yine yüzde ellisi eşleri ile birlikte görev yapmaktadır. Buna paralel olarak Gölbaşı ekonomisine çok ciddi katkı sunduğumuz bir gerçektir. Konutlarımızı teslim aldığımız 2009 yılından beri artık biz Gölbaşı’lı olduk. Doğal olarak da Gölbaşı’nın geleceği çocuklarımızın yarınları olacaktır. İşte biz çocuklarımızın yarınlarını inşa ederken Gölbaşı’nda siyaset yapanlara diyoruz ki bizim görüşlerimizi de dikkate alın. Gölbaşı’nın Başkentte Başka Kent olması için hep beraber çalışalım. Biz buna hazırız.’’ Başkan YALGIN konuşmasının devamında da site çalışanlarına yönelik olarak ‘’Çok kıymetli arkadaşlarım, bizler sizlerle 24 saat beraber yaşıyoruz. Çoğu zaman çocuklarımızı, evlerimizi sizlere emanet ederek huzur içerisinde görevlerimize gidiyoruz. Aramızda patron çalışan ilişkisi yok, kardeşlik hukuku vardır. Görevlerimizi layığı ile yaptığımız sürece bu böyle devam edecektir. Ben bu güne kadar verdiğiniz hizmetlerden dolayı hepinize teşekkür ederim dedi.

 

Belediye Başkan yardımcısı Oğuz Kaan TANRIVERDİ  ise ‘Görevi devraldığımız günden bu güne kadar tek amacımız olan siz değerli Gölbaşı’lılara layık oldukları hizmetleri sunabilmek için çalışmaktayız. Temel hedefimiz bizden önceki dönemlerde başlamış ve halen devam eden hizmetleri bir an önce bitirmektir. Tarafımızdan planlanan ve 2020 yılında etap etap hayata geçirilecek olan projelerimizi de çok yakında sizlerle paylaşacağız. Ancak şu bilinmeli ki sayın başkanında dediği gibi Gölbaşı Başkentte başka kent adayıdır ve olacaktır. Bizlerin azmi ve sizlerin desteği ile çocuklarımız ve gelecek nesiller için örnek bir yaşam alanı oluşturulacaktır’’ dedi.

Program daha sonra  katılımcılar Mogan Gölünde tekne turu yaptı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
169. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA