Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 31-12-2019 14:58

Başkan Şimşek'ten engellilere yeni yıl partisi

Gölbaşı Belediyesi Engelli Birimi öğrencilerine yönelik olarak yılbaşı etkinliği düzenlendi.

Başkan Şimşek'ten engellilere yeni yıl partisi

Etkinliğe Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek , eşi Yeşim Şimşek ve engelli öğrenciler  katıldı. Öğrencilere  yeni yıl öncesi moral aşılamak amacıyla düzenlenen etkinlikte öğrenciler müzik eşliğinde unutulmaz anlar yaşadı.

Yeni yıl şapkalarının takıldığı, süslemelerin yapıldığı, balonlar dağıtıldığı etkinlikte engelli öğrenciler, dans edip, gönüllerince eğlendiler.

Başkan Şimşek, engelli öğrenciler ile selamlaşarak yeni yıllarını kutladı. Ardından engelli öğrencilerle beraber Ankara oyun havası oynadı.

"Engellilerimizle beraberiz, yeni yılımızı kutluyoruz"

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, "2019 yılını artık geride bırakıyoruz. 2020 yılı tüm ülkemiz ve milletimiz için başarılı, mutlu ve sağlıklı geçmesini diliyorum. Bu mekana sahip olmaktan çok mutluyuz. Engellilerimizle beraberiz, yeni yılımızı kutluyoruz. Onlarla beraber eğlendik ve çok güzel anlar yaşadık. Ümit ediyorum ki; 2020 yılı onlar içinde çok mutlu olacakları bir yıl içinde geçer. Gölbaşı’ndaki bütün engellerini ortadan kaldırmak için mücadele edip çalışacağız" şeklinde konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA