Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 24-12-2019 14:23

Çakmak , Büyükşehrin Gölbaşı çalışmalarını anlattı

Çakmak , Büyükşehrin Gölbaşı çalışmalarını anlattı

Çakmak , Büyükşehrin Gölbaşı çalışmalarını anlattı

CHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Çakmak, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’nın Gölbaşı’nda bu zamana kadar yaptığı çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın Gölbaşı’na özel bir önem verdiğini ve bunu her fırsatta dile getirdiğini kaydeden Çakmak, açıklamasında yapılan alt yapı ve üst yapı hizmetleriyle ilgili detaylara yer verdi.

Mansur Yavaş’ın görevi devraldığı Nisan ayından Kasım ayı sonuna kadar, Büyükşehir Belediyesi Fen İşler Daire Başkanlığı Yol ve Asfalt Şube Müdürlüğü tarafından  Gölbaşı genelinde toplamda 3 kilometre sıcak asfalt serimi yapıldığı söyleyen Çakmak, 5 bin ton da yama asfalt çalışması yapıldığını kaydetti.

Vatandaşların gündelik yaşamında ve ulaşımda sıkıntı yaşanmaması için her talebin Büyükşehir Belediyesi’nce takip edildiğini ve kısa sürede çözümünün yapıldığına dikkat çeken Çakmak “Ekipler Nisan ayından itibaren  6 kilometre yeni imar yolu açımı, 25 kilometre asfalt kırığı serimi, cadde ve sokaklara 60 adet kasis yapımının yanı sıra 10 kilometre de dere temizliği yapmıştır.” Diye konuştu.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinin günden güne artacağını söyleyen CHP’li Hüseyin Çakmak, Gölbaşı ve Gölbaşılının menfaati için gece gündüz çalışacaklarını söyledi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
181. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA