Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 23-12-2019 12:18

Başkan Şimşek , engelli gence yardım eli uzattı

Başkan Şimşek , engelli gence yardım eli uzattı

Başkan Şimşek , engelli gence yardım eli uzattı

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, engelli bir gence tekerlekli sandalye hediye etti.

Gölbaşı Belediyesi zihinsel ve ortapedik engelli, oğluyla zor şartlarda yaşamını sürdüren Meryem Gökkoyun’na ve engelli oğluna yardım elini uzattı.

Belediye Başkanı Ramazan Şimşek,Eşi Yeşim Şimşek ile birlikte tekerlekli sandalye ihtiyacı olduğu belirlenen genci, evinde ziyaret etti.

Başkan Şimşek’ten, zihinsel ve ortapedik engelli oğlu için hediye edilen yeni tekerlekli sandalyeyi teslim alan anne Meryem Gökkoyun büyük mutluluk yaşadı.

tekerlekli sandalyeyi teslim eden Başkan Şimşek, Gölbaşı Belediyesinin her zaman vatandaşın yanında olduğunu söyledi.

Ailenin yaşadığı evin kötü koşullarda olduğunu gören Şimşek, eve tadilat yapılması emrini veren Ramazan Şimşek, ailenin tadilatı bahar aylarında yapılması isteği üzerine, tadilatın bahar ayında yapılacağını söyledi.

Anne Meryem Gökkoyun, gözlerinin rahatsız olduğunu da öğrenen Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Meryem Gökkoyun’ya katarakt ameliyatını üstleneceğini söyledi. Anne Meryem Gökkoyun ise oğluna bakacak kimsenin olmadığı gerekçesiyle bu isteği kabul etmedi. Başkan Şimşek anne Meryem Gökkoyun’a engelli oğlunun bakımını yaptıracaklarını ve bu konuda endişe etmemesini söylemesine rağmen, anne Meryem Gökkoyun başka bir zaman ameliyat olacağını söyledi.

Başkan  Şimşek evde incelemelerde bulunurken eskiyen sobanın değiştirilmesi ve aileye gıda yardımı yapılması talimatını verirken, yeni soba ve gıda yardımı aileye aynı gün içerisinde Gölbaşı Belediyesi ekipleri tarafından yapıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
169. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA