Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 16-12-2019 11:31   Güncelleme : 16-12-2019 12:28

İYİ Parti Gölbaşı üye katılım programı yapıldı

İYİ Parti Gölbaşı üye katılım programı yapıldı

İYİ Parti Gölbaşı üye katılım programı yapıldı

İYİ Parti Gölbaşı ilçe başkanlığınca Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde düzenlenen  program ile  üye katılım töreni gerçekleşti.

İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Koray Aydın, İYİ Parti’ye katılım töreninde partililerle bir araya geldi.

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde gerçekleştirilen İYİ Parti'ye katılım törenine, İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Koray Aydın'ın yanı sıra İYİ Parti Ankara milletvekili Halil İbrahim Oral, İYİ Parti Ankara il başkanı Yetkin Öztürk, Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk, İYİ Parti Gölbaşı Kurucu İlçe Başkanı Mahmut Aksoy, Gölbaşı Belediye Meclis Üyeleri, ilçe başkanları, il yöneticileri, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Törende bir konuşma gerçekleştiren İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Koray Aydın “Her yerde söylüyorum aslında biz tesadüfen bir araya gelmedik ülkemizin geleceğine ait kaygılar bunu bize zaruret haline getirdi. Türkiye'nin içinde bulunduğu şartları kabul edemedik. Bunun için bu işe öncülük ederek herkesin korktuğu ve teslim olduğu kimsenin hareket edemediği bir dönemde önümüze düşen bir kadının yani; Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in liderliğinde bunu başardık” dedi.

Türkiye'nin en hızlı teşkilatlanan Partisi olduklarını vurgulayan aydın  “Türkiye'nin en hızlı teşkilatlanan Partisi biziz. İYİ Parti iktidara talip Türkiye'nin alternatif bir Partisi haline gelmiştir. Tabi bu göründüğü gibi pek kolay olmadı. Zira, bu mücadeleyi hep beraber verdik. İYİ Parti bugün itibarıyla milyonlarca kişiye adres olmuş bir partidir. İYİ Parti'nin iktidarını yakın zamanda hep birlikte göreceğiz. Biz vatandaşın evine girip derdini dinleyen bir partiyiz siyasal bir hareketiz. Her gün partimize yeni üye katılıyor. Buradan Gölbaşı'lı hemşerilerim adına bütün ilçe başkanlarıma emekleri ve gayretleri için çok çok teşekkür ediyorum. Biz artık bir aile olduk. Önümüzde yeni ufuklar var. Büyük Türkiye'yi kurmak için bundan sonra bizi iktidara taşıma mücadelesi vereceğiz" ifadelerini kullandı.

Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk törende yaptığı konuşmada İyi Parti Gölbaşı İlçe Teşkilatının üye katılım durumunun Türkiye genelinin üstünde olduğunu vurgulayarak bunun gerçekleşmesinde emeği gecen herkese teşekkür etti.

Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk “Bilindiği üzere partimiz Türkiye genelinde üye katılım kampanyaları başlatmıştır. Bizde liderimizin bu telkinlerini bir emir bilip yollara koyulduk. Öncelikle kendi çevremiz olmak üzere Gölbaşı’nın en uzak köylerine kadar ulaşmayı başardık. Hem kurduğumuz stantlarda hem de vatandaşlarımızın evlerini ve işyerlerini ziyaret ederek, vatandaşlarımızın gönüllerine dokunarak, üye katılımlarını gerçekleştirdik ”dedi.

Gölbaşı ilçe teşkilatı olarak her zaman vatandaş ile iç içe olduklarını vurgulayan Başkan Mehmet Öztürk “Bizler Gölbaşı İlçe Teşkilatı olarak çalışmalarımıza son hızla devam etmekteyiz. Yarın seçim olacakmış gibi teşkilatlarımız ve komisyonlarımız sahadadır. Sadece seçim zamanı değil her zaman halkımızın yanında olacağız ve Allah’ın izni ile ilk seçimde Gölbaşı’nda birinci parti olup partimizi iktidara taşıyacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Koray Aydın,İYİ Parti Ankara milletvekili Halil İbrahim Oral, İYİ Parti Ankara il başkanı Yetkin Öztürk yeni üyelerinin rozetlerini taktılar.

Program toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA