Advert
Bala
Giriş Tarihi : 07-12-2019 10:46   Güncelleme : 07-12-2019 12:06

Başkan Buran: “Güçlü ve istikrarlı bir şekilde devam edeceğiz”

Başkan Buran: “Güçlü ve istikrarlı bir şekilde devam edeceğiz”

Başkan Buran: “Güçlü ve istikrarlı bir şekilde devam edeceğiz”

Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran tüm mahallelerin sorunlarıyla ayrı ayrı ilgilenildiğini ifade ederek “Güçlü ve istikrarlı bir şekilde devam edeceğiz” dedi.

Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran, yapımı devam eden Köy Konakları inşaat çalışmalarını yerinde inceledi.

İncelemelerin ardından açıklamalarda bulunan Buran, “Göreve geldiğimiz günden bugüne elimizden geldiğince siz değerli hemşehrilerime hizmet vermeye çalışıyoruz. Sizlerin desteğiyle ve sizden aldığımız güç ile faaliyetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Acı, tatlı her günümüzü ortaklaşa yaşıyoruz. Bu anlamda cenazede beraber ağlayıp, düğünde beraber gülüyoruz. Bunun için ihtiyaç duyduğumuz konaklarımızı elden geçirerek bakımlarını yapıyor, olmayan mahallelerimize de yeni konaklar inşaa etmeyi planlıyoruz. Her mahallemizde bir konağımızın olmasını amaçlıyor acı, tatlı her günümüzde bu konaklarda bir araya gelmeyi planlıyoruz. Bu çalışmalarımıza güçlü ve istikrarlı bir şekilde, sizlerin desteğiyle devam edeceğiz.” dedi.

Balalı vatandaşlar ise yapılan köy konaklardan ve diğer faaliyetlerden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Küçükbıyık mahallesinde ki köy konağının açılışı yapıldı

Bala’da Küçükbıyık mahallesinde köy konağının açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran, belediye yöneticileri ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Bala Belediyesi tarafından Küçükbıyık Mahallesine yaptırılan köy konağının açılışı dualar okunduktan sonra kurdele kesimi ile gerçekleştirildi.

Açılışta bir konuşma yapan Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran “Küçükbıyık Mahallemizde yapımını tamamladığımız köy konağımızın dualar ile açılışını gerçekleştirip, kıymetli hemşerilerimizin hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hayırlı olsun” dedi.

Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran son olarak yaptıkları çalışmalar sonucunda “Bala’da konağı olmayan mahallemiz kalmayacak”dedi.

Bala Belediyesi okulların tadilatına katkıda bulunuyor

Bala Belediyesi, ilçedeki okullarda başlattığı tadilat çalışmalarını sürdürüyor.

Bala Belediyesi ekipleri, temizliğin yanı sıra okullarda bulunan tamir ve tadilatlarını gerçekleştiriyor.

Çocukların daha temiz ve sağlıklı bir ortamda eğitim almalarını amaçladıklarını kaydeden Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran, bu kapsamda tüm okulların bahçelerinin temizliğine, dış ve iç cephelerinin tamamen boyanmasından tamir ve tadilatlarına kadar birçok işlemi bir arada yürüttüklerini söyledi.  

 

Başkan Buran’dan Başkentgaz Yatırım Daire Başkanı Ömer Ayla’ya ziyaret

Bala’nın 2020’den itibaren doğalgaz kullanımına geçeceği bildirildi.

Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran, Başkent Doğalgaz Yatırımlar Direktörü Muhammed Ömer Ayla’yı makamında ziyaret ederek, doğalgaz çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Ziyaret hakkında açıklamalarda bulunan Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran “Başkentgaz Yatırım Daire Başkanı Sayın Ömer Ayla beyi ziyaret edip ilçemize yapılacak olan doğalgaz çalışmaları ile ilgili bilgi aldık. Sayın başkanıma ilgisinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Başkan Buran’dan İLBANK Genel müdürü Yusuf Büyük'e ziyaret

Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran, İller Bankası (İLBANK) Genel Müdürü Yusuf Büyük'ü makamında ziyaret ederek, Bala’da yapılacak yatırım ve projeler hakkında bilgi vererek destek istedi.

Bala'da halk günü

Belediye Başkanı Ahmet Buran 'Halk Günü' buluşmasında vatandaşlar ile bir araya geldi.

Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran, geleneksel hale getirdiği 'Halk Günü' buluşmalarında vatandaşlar ile buluşmaya devam ediyor.

Gerçekleştirilen halk günü buluşmalarına vatandaşlar yoğun katılım gösterirken Başkan Buran, çocukları da sevindirmeyi ihmal etmedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
169. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA