Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 06-12-2019 16:52   Güncelleme : 06-12-2019 19:00

Oğuz Kağan Tanrıverdi, Belediye Başkan yardımcısı oldu

Oğuz Kağan Tanrıverdi, Belediye Başkan yardımcısı oldu

Oğuz Kağan Tanrıverdi, Belediye Başkan yardımcısı oldu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Meclis üyesi Oğuz Kağan Tanrıverdi Başkan Ramazan Şimşek tarafından, Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Oğuz Kağan Tanrıverdi, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi'nde de MHP'nin meclis listesinde meclise girmişti.

Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Tanrıverdi şu ifadeleri kullandı:

"Çocukluğumuzdan beri gönlümüzde sarmaladığımız vatan sevgisi, biliyoruz ki mahalleden başlar. Bu sevgi mahalleyi aşar, beldeye ulaşır; beldeden ilçeye, ilçeden ile ve nihayetinde bütün Anadolu’ya yayılır. Türk Milletine karşı beslediğimiz derin sevgi ise Anadolu’ya sığmaz. Yeryüzünde Türk’ün yaşadığı her yeri kapsar. Böyle büyük bir sevdanın bilinciyle Türk vatanının güzide bir ilçesi olan Gölbaşı’na ve Gölbaşı’nda yaşayan bütün vatandaşlarımıza faydalı olmak en büyük gayemizdir.

Liderimizin ve teşkilatımızın emriyle sorumluluğumuzun farkında olarak yola çıktık. Adımlarımızı atarken Gölbaşılı vatandaşlarımızın teveccühünü şeref nişanesi bildik. Şimdi yeni bir sorumluluk alarak Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcısı olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu anlamda Gölbaşı Belediye Başkan yardımcılığı görevini şahsıma layık gören başta Gölbaşı Belediye Başkanı Sayın Ramazan Şimşek’e ve Gölbaşı Belediye Meclis üyesi arkadaşlarıma en içten teşekkürlerimi sunarım."

Oğuz Kağan Tanrıverdi kimdir?

"1 Ocak 1980 tarihinde Ankara'nın Bala ilçesinde dünyaya geldi.
Lisane eğitimini Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) Bölümü'nde tamamladı. Gıda, tarım, hayvancılık ve yenilenebilir enerji sektörlerinde faaliyet gösteren aile şirketinde yönetici olarak görev aldı. Halen bu sektörlerde iş hayatını devam ettirmektedir."

Kendi sözleriyle:

"Ticaretin yanı sıra, siyasetin içinde olan bir aileye mensup olmam dolayısıyla da siyasi hayatın hep içinde kaldım. "Ankara Kulübü", "Bürokrat Ankaralılar Derneği" gibi pek çok dernek ve vakıfta yer alarak Ankara gündemini yakından takip edip memleketime faydalı olmak adına pek çok faaliyette gönüllü olarak çalıştım. İşim dolayısıyla edindiğim tecrübelerimi özellikle de sağlıklı gıda üretimi ve sağlıklı beslenme konularını üretimden tüketime kadar bütün süreçlerine vakıf,
sorumluluk sahibi bir birey olarak çevreme anlatmayı, aktarmayı kendime vazife edindim.

Siyasetin ayrım gözetmeksizin insanlara hizmet noktasında bir araç olduğunu düşünen, bu anlamda hedefleri ve projeleriyle Cumhur İttifakı MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Adayı olarak siz değerli Gölbaşı sakinlerinin huzurundayım. Gölbaşının ihtiyaçlarını, Gölbaşılıların isteklerini karşılamak üzere enerjimi, belediyecilik vasıtasıyla sizlerin emrine sunmak için karşınızdayım.

Talip olduğum vazifenin ve sorumluluğun ne denli ağır olduğunun farkındayım.
Takdir, siz kıymetli Gölbaşılılarındır.
Saygılarımla."

Aktif Haber Gazetesi olarak Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Oğuz Kağan Tanrıverdi’ye yeni görevinde başarılar dileriz.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA