Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 29-11-2019 11:46   Güncelleme : 29-11-2019 11:48

Gölbaşı’nda AK Parti İlçe Danışma Kurulu Toplantısı yapıldı

Gölbaşı’nda AK Parti İlçe Danışma Kurulu Toplantısı yapıldı

Gölbaşı’nda AK Parti İlçe Danışma Kurulu Toplantısı yapıldı

Gölbaşı’nda AK Parti İlçe Danışma Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde gerçekleşen toplantıya katılan TBMM eski Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, parti üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

AK Parti İlçe Danışma Kurulu Toplantısında bir konuşma yapan TBMM eski Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım,“Amacımız dünyada ne varsa. Gelişmiş dediğimiz ülkelerde ne varsa. Memleketimiz de, bizim insanımız da aynı nimetlerden yararlanacak. Bunun için çalıştık. 17 yıl boyunca çok çalıştık. Zorluklara karşı çetin mücadeleler verdik. Birçok hizmeti vatandaşlarımızla buluşturduk, engellere rağmen. Başta cumhurbaşkanı seçimini engellediler. Elektronik muhtıra verdiler. Balyoz, günışığı, ayışığı vesaire darbe girişimleri oldu. Ama hiçbirine eyvallah etmedik. Dedik ki biz yetkiyi milletten alırız. Hesabı da millete veririz” dedi.

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan ise “ Gölbaşı her seçimde cumhurbaşkanımızın ve AK Partimizin yanında olmuş her seçim döneminde yüksek ve rekor oyla destek vermiştir. Cumhurbaşkanımızın takdiri ile ittifak olarak girdiğimiz son yerel seçimde de güzel bir oyla kazandık” dedi  

Gölbaşına yapılan yatırımlara yönelikte bilgi veren AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan “Gölbaşı bir önceki dönemde hükümetten birçok destek aldı. Konya Yolunun alta alınması, Devlet Hastanesi, Mogan gölü temizliği ve son yerel seçimlerde projelendirilen Millet Bahçesi ve Mogan Gölü Rekreasyon Alanı ile inşallah bu dönemde de Gölbaşı Hükümet Desteği ile en yüksek payı alacaktır. Bizlerde AK Parti Teşkilatları olarak kongre sürecine girdiğimiz bu günlerde gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Programın sonunda Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ve AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, Gölbaşı Sanat ve Kültür Derneği yöneticisi Yasin Ünal tarafından yapılan ebru çalışmasını TBMM eski Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'a hediye etti.

AK Parti İlçe Danışma Kurulu Toplantısı, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım ve AK Parti Gençlik Kolları ile selfi çekimi ile son buldu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA