Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 27-11-2019 15:04   Güncelleme : 27-11-2019 17:49

‘Uluslararası marka buluşmaları’ ATO Congresium’da düzenlenecek

‘Uluslararası marka buluşmaları’ ATO Congresium’da düzenlenecek

‘Uluslararası marka buluşmaları’ ATO Congresium’da düzenlenecek

Ankara Ticaret Odası (ATO) tarafından düzenlenen, Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları 28-30 Kasım tarihleri arasında ATO Congresium’da gerçekleştirilecek.

İlk kez 2015 yılında Ankara Marka Festivali adıyla düzenlenmeye başlayan, Türkiye’nin en kapsamlı marka buluşması organizasyonu 28-30 Kasım 2019’da ATO Congresium’da gerçekleştirilecek.

Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları 3 günlük geniş ve zengin bir programla on binlerce katılımcıyı bir araya getirecek. 6 ayrı salonda ve ortak alanlarda düzenlenecek etkinliğe iletişim profesyonelleri, start-up projeleri, iş ve akademi dünyasından isimler, sivil toplum kuruluşları, ticaret ve meslek örgütleri, yerel yöneticiler, üniversiteler ve sosyal medya fenomenleri katılacak.

Tarihte Gordion Düğümü anlatısı olarak yerini alan ve “Düğümü Çözenin Hakim Olacağı” kehanetinden ilham alınarak bu yıl “Düğüm Çözülüyor” teması adı altında gerçekleştirilecek etkinlikte marka olmanın değeri, markalaşma bilincinin oluşturulması ve arttırılması, küresel markalaşma, pazarlama ve pazarlama yönetimi, reklamcılık gibi markalaşma konularında eğitimler, yerli ve yabancı konuşmacılar, paneller, sergiler, imza günleri ve konferanslar düzenlenecek.

ATO Doğal Taş, Mermer ve Hazır Beton İmalatçıları Meslek Komitesi Başkanı Ali İhsan Güçlü, yapılacak olan feslivalin önemine dikkat çekerek bu önemli etkinlikte Gölbaşı halkının da ATO Congresium'da buluşması gerektiğini ifade etti.

Kayıt ile katılımın ücretsiz olduğu etkinlik hakkında detaylı bilgiye www.markabulusmalari.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA