Advert
Mamak
Giriş Tarihi : 27-11-2019 12:15

İngilizce Öğrenmek Aile Merkezlerinde Çocuk İşi

İngilizce Öğrenmek Aile Merkezlerinde Çocuk İşi

İngilizce Öğrenmek Aile Merkezlerinde Çocuk İşi

Mamak Belediyesi yaptığı fiziki hizmetlerin yanı sıra açtığı kurslarla da eğitim alanında hizmet vermeye devam ediyor.

Eğitim konusunda önemli çalışmalara imza atan belediye, gençler için Zübeyde Hanım Aile Merkezi’nde açılan İngilizce Kursu ile ücretsiz yabancı dil öğrenme imkanı sağlıyor.

 Gerek spor kursları gerekse açılan kurslarla çocuklar ve gençlerin sosyal, psikolojik gelişimlerinin yanı sıra eğitim hayatlarına da katkı sağladıklarının altını çizen Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Gençler geleceğimizdir. Çocuklar ve gençlerimizi çağın hastalığı olarak tanımlanan teknoloji bağımlılığından kurtaracak, sosyal ve psikolojik gelişimlerine katkıda bulunacak ilgi alanları doğrultusunda eğitimlerine katkı sağlayacak, beceri kazandıracak programları hayata geçiriyoruz. Amacımız gençlerimizi geleceğe daha iyi şartlarda hazırlayacağız inşallah” dedi.

Mamaklı çocukların dili gelişiyor

Haftada üç gün gerçekleşecek İngilizce Kursu; Salı günleri 2. ve 3. Sınıflara, Perşembe günleri 4 ve 5.sınıflara ve Cuma günleri de 6. Ve 7. Sınıfı öğrencilerine hizmet verecek.

Uzman eğitmenler tarafından verilen kurslarda öğrencilere Temel İngilizce eğitimlerinin yanı sıra, İngilizcede bilinen günlük ifadeleri dinleme, okuma, yazma, konuşma ve iletişim kurma bilgi ve becerisi kazandırılıyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
169. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA