Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 26-11-2019 11:22

Akceylan’dan İller Bankası Genel Müdürü Büyük'e ziyaret

Akceylan’dan İller Bankası Genel Müdürü Büyük'e ziyaret

Akceylan’dan İller Bankası Genel Müdürü Büyük'e ziyaret

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan ve beraberindekiler, İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük'ü makamında ziyaret ederek, 29 Kasımda ihalesi gerçekleştirilecek Mogan Gölü 1. Etap Kıyı Bandı Rehabilitasyon ve Rekreasyon Alanı Çevre Düzenlemesi hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Önceki dönem belediye Başkanı Fatih Duruay ile başlatılan, Belediye Başkanı Ramazan Şimşek tarafından yakından takip edilen proje ile Mogan Gölümüzün çehresi çok daha güzel bir görüntüye kavuşacak.

Yürüyüş yolları, bisiklet yolları ve iskeleleriyle Mogan Gölü hem Gölbaşı'mızın, hem Ankara'mızın en önemli uğrak yerlerinden biri haline gelecek.

Konu ile ilgili bir açıklamada bulunan AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, projenin hazırlanmasında emeği gecen herkese teşekkür etti.

Akceylan “Tüm maliyeti İller Bankası tarafından karşılanacak bu güzel projenin gerçekleşmesinde başından sonuna kadar her türlü desteği sunan, ilçemize yakın ilgi gösteren Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük 'e, Gölbaşı Belediyesi yönetici ve personellerimize teşekkürlerimi sunarım”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA