Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 25-11-2019 11:55

VATANDAŞ DA ESNAF DA MEMNUN

Gölbaşı Belediyesi’nin Eymir Mahallesi Köyceğiz Gölü Caddesi’nde Kurduğu Semt Pazarı Vatandaşları Ve Pazar Esnafını Memnun Etti

VATANDAŞ DA ESNAF DA MEMNUN

Eymir mahallesi Köyceğiz Gölü üzerinde kurulan Semt Pazarı, hem vatandaşlardan hem de pazar esnafı tarafından beğeni topladı. Eymir Mahallesi'nde vatandaşların pazar ihtiyacını gidermek amacıyla kurulan Semt Pazarı hizmete açıldı.

 

YENİ SEMT PAZARI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

 

Vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine harekete geçen Gölbaşı Belediyesi’nin kurulmasına karar verdiği Eymir Mahallesi Semt Pazarı’nda, pazarcı esnafı tezgahlarını açtı.Binlerce vatandaşın ve pazarcı esnafının faydalandığı Eymir Mahallesi Semt Pazarı vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.

 

VATANDAŞ DA ESNAF DA MEMNUN

 

Vatandaşlar kurulan semt pazarında gönül rahatlığıyla alışverişlerini yaparlarken kurulan semt pazarı nedeniyle Gölbaşı Belediyesi’ne teşekkür ettiler. Yeni kurulan semt pazarında işlerinin ve ilginin yoğun olduğunu söyleyen pazar esnafları ise durumdan memnun olduklarını söyledi.

 

“GÖLBAŞIMIZA HAYIRLI OLSUN”

 

Eymir mahallesinde vatandaşların uzun süredir bir Semt pazarı talebi olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizim için ön planda. Semt pazarıyla ilgili o bölgede yaşayan vatandaşlarımızın bir istekleri vardı. Biz de halkımızdan gelen bu talebi yerine getirdik. Eymir Mahallesi semt pazarımız her hafta Pazar günleri Köyceğiz gölü caddesinde kurulmaya devam edecektir. Gölbaşımıza hayırlı olsun.” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA